[ad_1]

Mateo Renzi (Depositphotos)

از جمله تئوری های پوچ نظریه پردازان توطئه QAnon به سبک طرفدار ترامپ ، نظریه ای است که ایتالیا را به ویژه ماتئو رنزی در بازی قرار می دهد و بنابراین #ItalyDidIt به مدرن ترین هشتگ تبدیل شده است. طبق این فریب تئوری پردازان توطئه ، رنتزی “معمار بزرگ” پشت انتخابات “جعلی” ریاست جمهوری است که منجر به شکست دونالد ترامپ شد.

اما این به اینجا ختم نمی شود ، رهبر ایتالیا ویوا ، طبق نظریه پوچ ، با استفاده از ماهواره های نظامی ایتالیا می خواهد در توافق با باراک اوباما برنامه ریزی کند. این دو نفر هک داده های انتخابات را ، شب انتخابات ریاست جمهوری ، با کمک یک ماهواره نظامی که توسط ایتالیا اداره می شود ، میلیون ها رای را به بایدن منتقل می کنند. یک داستان واقعاً خیالی.

# ایتالیا ، آیا این مدرک توطئه بود؟ بدیهی است که هیچ کدام وجود ندارد – همه چیز ، بدون ارائه هیچ مدرکی ، از حساب توییتر BlueSkyReport آمریکایی که در ماه اکتبر ایجاد شده و بیش از 46،000 دنبال کننده دارد ، بارگیری می شود. “همه جاده ها به رم منتهی می شوند. ایتالیا در انتخابات ایالات متحده دخالت کرد. بیایید ابتدا بازیکنان احتمالی درگیر را بررسی کنیم. “اوباما و نخست وزیر سابق ایتالیا رنزی.” همه با عکس رنزی و اوباما در آغوش گرفته و لبخند زدند.

مردم ترامپ: پسران مغرور ، QAnon ، نازی های ایلینوی …رهبر پسران مغرور ، یکی از آن جریان های بسیاری که به ستون این جنبش تبدیل شده اند ، گفت: “ترامپ فقط ترامپ نیست ، بلکه او یک جنبش است.” ارتشی متشکل از پسران مغرور پیش گفته ، نازی های ایلینوی ، که در برادران بلوز جاودانه شدند ، اما بدون کنایه از فیلم. پسران بزرگ ابرمرد ملی با عشق مجنون به سلاح های متحدین ، ​​استتار و پرچم ها و ایدئولوژی QAnon.

ایدئولوژی گلو برهنه ، که توسط هزاران عکس در پایتخت آمریکا جاودانه شد ، “شمن” است. به معنای واقعی کلمه. ایدئولوژی ای که براساس آن توطئه ای وجود دارد که در آن قدرت های جهان ، از کلینتون گرفته تا سوروس اجتناب ناپذیر از طریق بازیگران هالیوود ، سرنوشت جهان را در مقابل منوی های آنتروپوفاگ و قبل از روی آوردن به کودک درمانی تعیین خواهند کرد.

توطئه ای با منشأ شیطانی ، توسط شیطان انجام شد که شامل پاپ فرانسیس ، پاپ دروغین خواهد بود. آنچه 4 سال پیش عامیانه بود ، شکم عمیق آمریکا ، یا کینه ای که کشورها آنطور که شرح داده شده پذیرفته نیست ، اکنون یک حرکت سیاسی منسجم و شناخته شده است که قادر به تظاهرات خیابانی است که بزرگترین دموکراسی جهان را به زانو در می آورد و با یک رهبر ، کاریزماتیک و به نوبه خود شناخته شده است. جنبشی که در مقاطع مختلف تاریخ آمریکا کسی قبلاً سعی در جمع آوری آن داشته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *