[ad_1]

در تصویر ، ترامپ هنگام بازی گلف از بالا قاب گرفته به نظر می رسد ، در حالی که سایه تهدیدکننده روی چمن یک هواپیمای بدون سرنشین آشکار بر او معلق است. پست بیش از یک سال پس از ترور در بغداد خالی شد در حمله به هواپیماهای بدون سرنشین در ایالات متحده توسط ژنرال كاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای رمزگذر پاسداران.

پس از چند ساعت ، پیام آنلاین توسط Twitter با گرفت تعلیق حساب که آن را به دلیل نقض قوانین سیستم عامل ، که ممنوعیت تحریک به خشونت را پیش بینی می کند ، منتشر کرده است.

دو هفته پیش ، شبکه اجتماعی توئیت دیگری از خامنه ای را گرفت که آیت الله در آن شروع کرد فتوای واکسن Covid-19 ساخته شده در ایالات متحده آمریکا یا انگلیس، در نظر گرفتن آنها غیر قابل اعتماد و به طور بالقوه مضر است.

با این حال ، پیام انتقام از رئیس جمهور پیشین ایالات متحده همچنان در وب سایت رهبری جمهوری اسلامی که آن را نیز در حساب شخصی خود در توییتر به اشتراک گذاشته بود ، اردو زده است ، فقط برای حذف آن ، احتمالاً برای جلوگیری از گرفتگی بیشتر.

تنش جدیدی که خطر پیچیده شدن آن را دارد مذاکرات برای بازگشت ایالات متحده به توافق هسته ای. دولت جو بایدن باید “تحریم های بدون قید و شرط اعمال شده توسط ترامپ هنگام روی کار آمدن او را لغو کند” ، آخرین تماسی است که محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران مستقیماً در سرمقاله منتشر شده در این مجله با آمریکایی ها روبرو کرده است. امور خارجه. اما اگر تهران “تخفیف” های جدید را رد کند ، باز هم می گوید آماده انجام سهم خود است.

ظریف قول می دهد: “در ازای پایان تحریم ها ،” ایران همه آنها را برمی دارد اقدامات اصلاحی که وی پس از خروج از توافق نامه ایالات متحده در سال 2018 متعهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *