[ad_1]

حفاظت

URL کوتاه

ارتش ایران چهارمین مأموریت آموزشی را از ابتدای سال 2021 انجام می دهد ، رزمایش نیروهای زمینی از روز سه شنبه آغاز می شود.

سرلشکر کیومرث حیدری فرمانده نیروهای مسلح کشور گفت: “این تمرینات فردا با مشارکت تیپ های هوابرد ، نیروهای ویژه و نیروهای واکنش سریع در سواحل مکران آغاز می شود.”

ژنرال تصریح کرد که هدف از این مأموریت ارزیابی ظرفیت تهاجمی نیروها است. این تمرینات نظامی که به همراه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (سپاه) و نهادهای انتظامی نیروهای مسلح ایران را تشکیل می دهند ، با پشتیبانی نیروی هوایی انجام می شود.

در اوایل ژانویه ، ایران آموزش نظامی را با استفاده از “صدها” هواپیمای خلبان از راه دور ، از جمله هواپیماهای بدون سرنشین کامیکاز انجام داد.

هفته گذشته نوبت رزمایش نیروی دریایی ایران بود که مانورهای خود را در خلیج عمان انجام داد.

سپس سپاه با استفاده از موشکهای بالستیک در دامنه های مختلف ، با شبیه سازی حملات به پایگاه پس از انهدام سپر موشکی ادعایی دشمن و همچنین حمله به اهداف مشکوک در دریا ، تمریناتی را به یک پایگاه شبیه سازی کرد. فاکس نیوز گزارش داد ، موشکهای دور برد ایران در طی این تمرین 160 کیلومتر از ناو هواپیمابر آمریکایی “نیمیتز” منفجر شد.

حسین سلامی ، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره این تمرینات گفت: یکی از این وظایف توانایی ایران در هدف قرار دادن ناوهای جنگی دشمن از جمله ناوهای هواپیمابر و رزمناوها با استفاده از موشکهای بالستیک دوربرد بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *