[ad_1]

K metro 0 – بلفاست – نخست وزیر ایرلند امروز ارعاب مقامات Brexit در بنادر در ایرلند شمالی را بسیار شرورانه و زشت محکوم کرد. “من می توانم تاکتیک های ارعاب علیه کارگران را محکوم کنم. این یک پیشرفت بسیار شوم و زشت است و البته ما همه تلاش خود را انجام خواهیم داد

K متر 0 رویترز گزارش داد: “بلفاست – نخست وزیر ایرلند امروز ارعاب مقامات Brexit در بنادر ایرلند شمالی را بسیار شنیع و زشت محکوم کرد”.

“من می توانم تاکتیک های ارعاب علیه کارگران را محکوم کنم. این گزارش به خبرنگاران گفت: این یک پیشرفت بسیار شوم و زشت است و مطمئناً ما همه تلاش خود را برای کمک و کاهش اوضاع انجام خواهیم داد. نخست وزیر مایکل مارتین.

این تهدید کمیسیون اتحادیه اروپا را بر آن داشت تا برای نظارت بر کنترل ، کارمندان خود را که در ایرلند شمالی مستقر هستند ، به طور موقت خارج کند. همچنین بازرسی در بندرهای بلفاست و لارن به دلیل رعایت نکات ایمنی توسط مقامات محلی متوقف شده است.

بسیاری از اتحادیه های صنفی طرفدار انگلیس به شدت مخالف موانع تجاری جدید اعمال شده بین ایرلند شمالی و بقیه انگلستان هستند. به عنوان بخشی از پروتکل ایرلند شمالی ، یک توافق نامه خودمختار برای منطقه پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا.

شهردار محلی گفت که او اطلاعاتی را دریافت کرده است که مردم شماره های پلاک های کارکنان بندر را ثبت می کنند.

در همین حال ، یکی از اعضای ارشد حزب اتحادیه دموکراتیک (DUP) ، بزرگترین اتحادیه صنفی در منطقه ، که خواستار لندن برای از بین بردن موانع تجاری جدید شد ، خواستار آرامش شد و تا حدی اتحادیه اروپا را متهم کرد که برای جلوگیری از صادرات واکسن بی ادبانه رفتار می کند از طریق مرز ایرلند.

در همین حال، اتحادیه اروپا هرگونه تهدید به خشونت “علیه بازرسان گمرکی که در بنادر ایرلند شمالی کار می کنند را به شدت محکوم کرده است. “ما هرگونه تهدید به خشونت علیه کارمندان را شدیداً محکوم می کنیم بندر یا هر شخصی که به تعهدات خود عمل کند و توافق نامه خروج را انجام دهد ، “گفت اریک مامر ، سخنگوی کمیسیون اروپا. با این حال ، یک کنفرانس ویدیویی بین معاون رئیس کمیسیون اروپا ، ماروژ شفوویچ ، وزیر انگلیس مسئول هماهنگی فعالیت های دولت برنامه ریزی شده است ، مایکل گوو و مقامات دولتی ایرلند شمالی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *