[ad_1]

آنجا Brexit در حال حاضر اولین اعتراضات را در بریتانیای کبیر، با بسته شدن بخشهای اقتصادی در قوانین جدید و به ویژه در هرج و مرج پس از اتحادیه اروپا.

همانطور که لندن در 31 دسامبر از بازار واحد و گمرک خارج شد ، شرکت های ماهیگیری انگلیس صادرات محصولات تازه به دلیل اعمال قوانین سختگیرانه واردات در اروپا در مرز تاخیر داشته است.

چه اتفاقی می افتد و چرا Brexit آیا احتمال دارد به کل بخش اقتصادی آسیب جدی برساند؟

Brexit و تجارت ماهی: این هرج و مرج و عصبانیت در انگلیس است

شرکت های ماهیگیری اسکاتلندی اعتراض خود را در مورد چگونگی اخلال در صادرات غذاهای دریایی توسط Brexit به طور جدی ، با رانندگی بیش از 20 کامیون از طریق مرکز لندن با شعار: “دولت نالایق: صنعت سخت پوستان را نابود کنید! “

نه تنها که انجمن بنادر انگلیس اشاره به تاخیرها ، کمبود کارکنان کنترل محیط زیست انگلیس و اجرای بسیار سختگیرانه آن قوانین جدید واردات اتحادیه اروپا.

به گزارش فایننشال تایمز ، این انجمن خطاب به دولت لندن است:

“[Vi esortiamo a tenere] بحث فوری با همکاران خود در اتحادیه اروپا ، به ویژه در فرانسه، برای رویکرد عملی به برنامه “

اپراتورهای بندر از ابراز ناامیدی کرده اند دیوان سالاری تحمیل شده به شرکت های صادر کننده ماهی انگلیس پس از Brexit. راب پارسونز ، کاپیتان بندر نولین در کرن وال ، گفت شرکت ها به سختی می توانند محصولات خود را به بازار عرضه کنند.

روش قبلی اجازه می داد ماهی ها در جعبه های پلاستیکی باز به اتحادیه اروپا ارسال شوند. طبق گفته بازرگانان انگلستان ، این سیستم در حال حاضر توسط مقامات اتحادیه اروپا كه نیاز به قرار دادن محصولات به اصطلاح كشورهای سوم در جعبه های پلی استایرن مهر و موم شده دارند ، رد می شود.

راب پارسونز به یاد آورد. “هشتاد درصد آنچه از طریق نولین عبور می کند صادر می شود و دولت به راحتی متوجه نمی شودتأثیر زنجیره ای بر این جامعه. “

بخش شیلات با Brexit در معرض خطر است

بخش بازار ماهی در واقع در معرض خطر است اثرات Brexit؟ مطمئناً ناراحتی ها از قبل وجود داشته است ، اما فقط می تواند موقتی باشد ، یعنی برای تحمل زمان لازم برای سازگاری با رویه های جدید.

در این بین ، آب و هوا بحث برانگیز است. چندین مقام دولت فرانسه از عدم آمادگی انگلیس برای قوانین اتحادیه اروپا در مورد واردات از انگلیس از پایان دوره گذار Brexit ابراز تعجب کردند.

در فرانسه ، شرکت های فرآوری ماهی مستقر در بولون-سور-مر ، نزدیک کااله ، گفتند که از 1 ژانویه در تولید محصولات مانند خرچنگ و ماهی سفید از اسکاتلند اختلالات جدی ایجاد شده است. و از انگلیس

پیتر سامسون ، رئیسUnion du Mareyage Français، یک فدراسیون نزدیک به 500 شرکت ماهیگیری ، گفت که برخی از کامیون ها آسیب دیده اند “تاخیرهای بسیار جدی“اینقدر مجبور است تخریب برخی از محموله ها چرا تازه تر نیست

سخنگوی دولت انگلیس گفت بخش شیلات باید ایستاد “برخی از مشکلات موقتی“پس از دوره گذار Brexit. بنابراین ، پیشنهاد حمایت از شرکت های مربوطه ، با ارزش 23 میلیون پوند.

بنابراین ، توافق نامه تجاری پاسخی عملی برای همه مشکلاتی که Brexit از این پس ایجاد خواهد کرد ، ارائه نداد. به ضرر برخی از بخشهای اصلی برای خود پادشاهی متحده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *