[ad_1]

بنیامین فولفورد

هفته آینده ، بشریت یکی از چندین مهلت تعیین شده در آینده را انتخاب می کند. یکی شرط کلاهبرداری است جو بایدن به عنوان رئیس جمهور و پس از آن تحویل ایالات متحده به چین کمونیست دوم انتخاب مجدد است دونالد ترامپ وی به عنوان رئیس جمهور یک شرکت شکست خورده ایالات متحده که می تواند در نتیجه یک دولت موقت نظامی ظهور کند ، علنا ​​تحقیق در مورد انتخابات و سرانجام ، آنچه ترامپ توصیف کرد “انتقال آرام، انتقال بدون دردسر“به جمهوری جدید. این می تواند به تشدید تجارت و جنگ سایبری منجر شود چین، با هزینه سیاره زمین.

حالت سوم عدم انتخاب هیچ یک از دو حالت فوق و به دنبال آن a است بین منطقه ای برای جایگزین کردن جامعه ای فاسد و ورشکسته آمریکایی با چیزی که در واقع آرمان های مردم آمریکا و بشر را نشان می دهد. این گزینه سوم به این معنی است که بشریت به جای ترساندن از یک بحران مصنوعی به بحران دیگری ، در تصمیم گیری درباره آینده خود آزاد خواهد بود.

آینده ایالات متحده در دست بیش از 20،000 سرباز خواهد بود گارد ملی که در واقع شده بودند واشنگتن برای نظارت بر مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی شرکت آمریکایی. آنچه این نیروها باید از خود بپرسند این است که چرا از دولت به اصطلاح دفاع می کنند. “دموکراتیک“منتخب مردم.

آنها به جای مقابله و محافظت از یک دولت فاسد در برابر خشم افرادی که گفته می شود نماینده آنها هستند ، در عوض باید درک کنند که توسط مجرمان محاصره شده اند. آنها باید جمع کنند بازیگران از ایالت عمیق در جاده کمربندی که آگاهانه در صدور گواهینامه شرکت کرده اندانتخابات تقلبی و خیانت کرد

این بدان معناست که مردم آمریکا باید تلفنی باشند ، با دوستان و دوستان خود تماس بگیرند ، و با افراد صفوف ارتباط برقرار کنند. واشنگتن است به آنها یادآوری کنید که آنها سوگند یاد کرده اند که از قانون اساسی جمهوری دفاع کنند از ایالات متحده در برابر همه دشمنان خارجی و ملی. در تاریخ 20 ژانویه ، شما آنها را دور خواهید زد. تا می توانید آنها را جمع کنید.

نیروهای مستقر در واشنگتن ممکن است مورد تهاجم قرار بگیرند شستشوی مغزی باور کردنش که دفاع می کنه جو بایدن به طور قانونی توسط متعصبان “انتخاب شدبرتری طلب سفید“ترامپ. به همین دلیل این نیروها باید از خود بپرسند که چرا مجبور به دفاع نبودند باراک اوباما از آنها “آپیکال سفید“وقتی او انتخاب شد. دلیل این است که چه زمانی اوباما انتخاب شد ، آنها معتقد بودند كه او از اكثريت مردم آمريكا است (و از نرم افزار دستگاه رأي گيري Dominion). این مورد نیست چین جوجایی که بیشتر مورد نیاز بود اعلامیه های رأی نادرست در نیمه های شب.

نکته دیگری که نیروها باید درک کنند این است که آنها به آنها دروغ می گویند که چرا مراسم تحلیف ریاست جمهوری باید پشت درهای بسته مانند “کشف مجازی“به دلیل همه گیری”کووید -19ارتش آمریكا مدارك محكمی دریافت كرده است كه نشان می دهد كل بحران ساخته دست بشر نتیجه چنین بحرانی است کلاهبرداری که برای مدتی ساخته و برنامه ریزی شده است. علاوه بر این ، این احتمال وجود دارد که آنها از انتقال از شرکت آمریکایی در بازگشت از جمهوری.

به شرح زیر عمل کنید: https://www.sadefenza.org/2021/01/questa-settimana-il-mondo-sogliaera-la-sua-sequenza-temporale-futura/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *