[ad_1]

روسیه و چین در رزمایش مشترک نظامی موسوم به “تعامل 2021” شرکت خواهند کرد. مقاله جوزپه گالیانو

ما چندین بار توجه کرده ایم برای همکاری نزدیک نزاع چینی هم در بخش انرژی و هم به شدت نظامی.

همکاری انرژی بین چین و روسیه

نباید فراموش کنیم که چین قطعاً مهمترین شریک تجاری روسیه است ، که این کار را می کند نقش تعیین کننده در بخش انرژی هر دو از طریق گازپروم و روزاتوم ، نقشی که به چین اجازه می دهد وابستگی انرژی خود را به آفریقا و خاورمیانه کاهش دهد.

و ارتش

با این اوصاف ، بنابراین نباید تعجب کرد که همکاری در بخش نظامی ، به ویژه در رابطه با از آنهایی که توسط ناتو ایجاد شده است هم در دریای سیاه و هم در هند و اقیانوس آرام ، در حال تثبیت است ، همانطور که گواه این واقعیت است که وزارت دفاع روسیه روز پنجشنبه (29 ژوئیه) اعلام کرد که مسکو و پکن در یک رزمایش نظامی مشترک به نام “تعامل 2021“، که شامل حدود 10،000 سرباز از نیروهای مسلح روسیه و چین می شود.

نقش پایگاه نظامی چین

در رزمایش های نظامی و به ویژه تمرینات زمینی ، مشارکت قطعی زیرساخت های نظامی چین در کینگتونگسیا واقع در منطقه نینگشیا مشاهده می شود.

علاوه بر این ، این تمرینات باید در مورد دوم فرموله شود کنفرانس بین المللی که در 15 ژوئیه برگزار شد بین سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه و وانگ یی همتای چینی وی.

برای دریافت خبرنامه ما ثبت نام کنید

برای دریافت خبرنامه ما در لیست پستی ما مشترک شوید

ثبت نام با موفقیت انجام شد ، شما باید یک ایمیل برای تأیید ثبت نام خود دریافت کنید. با تشکر از شما ، مجله شما برای ایجاد تیم

خطا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *