[ad_1]

K metro 0 – بروکسل – سرما شدید هوای اروپا را فرا گرفته است ، با دمای یخ زدگی مسیرهای راه آهن در لهستان و پوشش برف در شهر استانبول ترکیه شکسته شده است. در بعضی از مناطق لهستان در شب دما به منفی 28 درجه سانتیگراد کاهش یافت. زیاد

K متر 0 – بروکسل – سرماخوردگی شدید ، اروپا را تحت تأثیر قرار داده است ، با دمای یخ زدگی قطارهای راه آهن در لهستان و پوشش برف در شهر استانبول ترکیه شکسته شده است.

در بعضی از مناطق شبانه دما به منفی 28 درجه سانتیگراد کاهش یافت. امروز بسیاری از قطارها با آسیب دیدن ریل دو ایستگاه در ورشو به تأخیر افتادند.

کمی فراتر از مرز جنوب غربی لهستان ، جمهوری چک سردترین شب امسال را تجربه کرد ، در بسیاری از نقاط دمای زیر 20 درجه سانتیگراد (منهای 4 فارنهایت) کاهش یافت.

کمترین دما ، منفی 27 درجه سانتیگراد ، امروز در Orlicke Zahori ، یک دهکده کوهستانی در 160 کیلومتری شرق پراگ و نزدیک مرز لهستان ثبت شد ، بر اساس داده های موسسه آب و هواشناسی چک.

موج سرما هم زدایتالیا، به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی. به گفته کارشناسان ، دو عنصر در پیدایش این موج وجود دارد: ورود توده ای با منشا قطب شمال و اغتشاشاتی که از اقیانوس اطلس انجام می شود و از قبل وجود دارد. این موج اروپای غربی را تحت تأثیر قرار می دهد که بر دریای مدیترانه تأثیر می گذارد و چون ایتالیا در مرکز منطقه مدیترانه است ، کاملاً اشغال شده است.

در استانبول با استفاده از اتومبیل های ثابت یا لغزنده در جاده ها ، ترافیک توسط لایه برفی که سطح شهر را پوشانده است مسدود شده است.

در آلمان، به گزارش dpa ، برف ، جاده های لغزنده و درختان افتاده باعث ایجاد چندین حادثه رانندگی در روز یکشنبه و شب شده است. راننده ای در جنوب غربی آلمان جان خود را از دست داد که ماشینش به برف برخورد کرد.

باران شدید ، طوفان و برف همچنین می تواند قسمت هایی از آن را تحت تأثیر قرار دهد بریتانیای کبیر، پیش بینی کنندگان گفتند که در این هفته هوا “بسیار ناپایدار” خواهد بود. سازمان هواشناسی انگلیس روزهای سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه برای شمال مرکزی انگلیس هشدار هواشناسی داده و مناطق اطراف منچستر ، لیدز و شفیلد را تحت تأثیر قرار داده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *