[ad_1]

واشنگتن – ایوانکا ترامپ است جارد کوشنر آنها شهرت خود را در توالت انداختند. ” بنابراین عناوین واشنگتن پست اخباری که مقامات امنیتی مسئول حفاظت از “زوج قدرتمند” کاخ سفید با توجه به ممنوعیت استفاده از آن در خانه ترامپ مجبور به استفاده از حمام همسایه ها ، رستوران ها ، بارها شده اند.

به گفته منابع روزنامه آمریکایی ، این زوج استفاده از هر 6 و نیم حمام ویلای 465 متر مربعی در واشنگتن را ممنوع کرده اند. مأموران در ابتدا به دلیل شرایطی که با حمام شیمیایی در مقابل دارایی مواجه شده بودند ، فرار کردند. با این حال ، حضوری که توسط همسایگان میلیونر دختر دختر قدردانی نمی شود دونالد ترامپکه شکایت کرد شهری گفت: “با بد سلیقگی”

گزینه B برای پسران فقیر برای محافظت از جان ایوانکا ، جارد و کودکان درخواست کمک از همکاران ویلا های رئیس جمهور سابق بود باراک اوباما و معاون رئیس جمهور مایک پنس. و سپس رستوران ها و بارها را دنبال کنید. مأموران که از سرگردانی و دلسوزی برای دستشویی خسته شده بودند ، استودیوی کوچکی را در این نزدیکی با ماهی 3000 دلار اجاره کردند. توسط مودیان پرداخت می شود.

کاخ سفید انکار کرد که مشکل توالت به عهده زوجین بوده است. ماموران تصمیم گرفتند یک آپارتمان اجاره کنند که هزینه آن 100000 دلار برای آمریکایی ها بود فقط به این دلیل که ایوانکا دوست نداشت یکی از 6 حمام خود را به سرویس مخفی ارائه دهد. اعلامیه توسط منابع انکار شد پست که تأکید می کند چگونه این ماجرا تأیید “روش کار دولت و خانواده ترامپ به عنوان یک کل است ، که بر عدم همدلی با افراد مشکل و کارگر متمرکز است. آنها فقط به افرادی که برای آنها کار می کنند اهمیتی نمی دهند. “

وی افزود: “ایوانكا ترامپ می خواست ما باور كنیم كه وی” مقبول ترین مورد ترامپ “است ، اما همه صحنه سازی بود.” پست با یادآوری اینکه چگونه دختر رئیس جمهور که اغلب وی را جانشین سیاسی احتمالی وی می خوانند ، بارها نشان داده است که علاقه ای به افرادی که برای او کار می کنند نیست و فقط از منافع خود دفاع می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *