[ad_1]

این با یک جنجال قطعاً دوران بسیار سازنده ای پایان می یابد ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ، یک دختر و داماد بسیار قدرتمند رئیس جمهور ترامپ ، “جفت قدرت” واقعی دولت خارج شده را می بینند. خبری که توسط واشنگتن پستآن زن و شوهر در طول این چهار سال اجازه ندهید که مأموران سرویس مخفی مسئول امنیت آنها در حین کار استفاده کنند یکی از شش حمام ، یا دقیق تر شش و نیم حمام، از ویلا با مساحت بیش از 460 متر مربع.

او ابتدا منبع پستدر مقابل امتناع از دختر اول سرویس مخفی با نصب یک حمام خوب شیمیایی این مشکل را برطرف کرد از طریق یک سایت ساختمانی مقابل خانه های همسایگان به قیمت یک میلیون دلار. “مزه بدیکی از آنها توسط شهری.
بنابراین ، پس از حذف حمام شیمیایی ، عوامل مسئول حفاظت از زندگی ایوانکا ، جارد و فرزندان آنها ، آنها شروع به پرسه زدن در خانه های منطقه کردند از دیگر محافظان معروف ، معاون رئیس جمهور مایک پنس و رئیس جمهور سابق باراک اوباما، که ظاهراً برای این نوع موارد اضطراری سازماندهی شده اند. بازدید از توالت رستوران های منطقه نیز مکرر است.

در حالی که برای حل این مشکل تأسف بار ، سرویس مخفی حل نکرد یک استودیو به همسایه اجاره کنید ، پرداخت اجاره متوسط ​​3000 دلار در ماه ، در مجموع 100000 دلار ، البته از مودیان. پس از انتشار مقاله ، کاخ سفید سعی کرد ادعا کند که ایوانکا و جارد مسئولیتی در قبال آنها ندارند از تصمیم سرویس مخفی برای اجاره استودیو. بیانیه ای که توسط منابع نامه الکترونیکی تکذیب شد ، تأکید کرد که این داستان تأیید “روش کار دولت و خانواده ترامپ به طور کلی ، متمرکز بر عدم همدلی با افراد دشوار و کارگران است ، آنها به افرادی که برای آنها کار می کنند اهمیتی نمی دهند

ایوانکا ترامپ می خواست ما باور کنیم که او “قابل قبول ترین شخص ترامپ” است ، اما همه اینها یک نمایش بود“او اضافه می کند پست با یادآوری اینکه چگونه دختر رئیس جمهور ، که اغلب وی را جانشین سیاسی احتمالی وی می نامند ، “بارها سعی در علاقه مندی به افرادی که برای او کار می کنند نکرده و فقط از منافع او دفاع نمی کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *