[ad_1]


ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده دونالد ترامپ، قصد دارد برای شرکت در مراسم افتتاحیه جو بایدن برای حفظ اعتبار و حرفه سیاسی خود در تاریخ 20 ژانویه برنامه ریزی شده است. این را رسانه های بین المللی به نقل از منابع گزارش دادند کاخ سفید. این تصمیم باعث خشم سرمایه دار بزرگ می شود ، که به گفته منابع ، دخالت احتمالی دخترش در مراسم “توهین” نامیده می شود.

در همین حال ، رئیس دیپلماسی آمریکا ، مایک پمپئوآخرین سفر برنامه ریزی شده خارج از کشور به بروکسل در این هفته لغو می شود زیرا رئیس جمهور دونالد ترامپ با تهدید فرمانده دوم مواجه است استیضاح هشت روز قبل از پایان دوره ریاستش. وزارت امور خارجه گفت پمپئو ، یکی از وفادارترین اعضای دولت ایالات متحده به رئیس جمهور جمهوری خواه ، تصمیم گرفته است تا در واشنگتن بماند تا “انتقال آرام و منظم” با تیم جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده دموکرات را تسهیل کند.

در این بیانیه آمده است: “ما همه سفرهای برنامه ریزی شده برای این هفته ، از جمله سفر وزیر خارجه به اروپا را لغو خواهیم كرد.” پمپئو برای دیدار با همتای بلژیکی خود مجبور بود چهارشنبه و پنجشنبه به بروکسل برود ، سوفی ویلمزو جنس استولتنبرگ ، دبیرکل ناتو برای “تأکید بر اهمیت پایدار مشارکت فرا آتلانتیک”. با این حال ، عزیمت پمپئو همزمان با رای گیری احتمالی فردا در مجلس نمایندگان در مورد دومین اتهام ترامپ در “تحریک خشونت” در حمله هفته گذشته به کپیتول واشنگتن است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.