[ad_1]

موجی از سرما روسیه را لرزاند. و امروز صبح باد اعتراض از سیبری به مسکو بلند شد.

مهار نشدنی ، سرد ، این باد همچنان می وزد ، که به نظر می رسد پایه های کرملین را متزلزل می کند. قلعه قدرت محکمطراحی شده برای ادامه در طول سال.

در حقیقت ، امروز صبح ، با وجود دمای هوای قطبی ، تظاهرات طرفداران الکسی در سیبری آغاز شد. فله ، از 17 ژانویه در زندان است. موجی غیرطبیعی ، سونامی که پایه های محکم دولت # پوتین را تضعیف می کند ، وجهه عمومی آن را لکه دار می کند.

باد
فیلم شکایت ناوالنی

مانند آخر هفته گذشته ، معترضین به خیابانها آمدند تا از درخواست تجدید نظر # ناوالنی ، معترض که قبلاً شناخته شده است ، استقبال کنند. این بار اما اعتراضات از شرق دور روسیه آغاز شد و سپس در بسیاری از شهرها و حتی مسکو گسترش یافت.

تا فریاد فله رایگان“این توده های بی دفاع پلیس را تحریک كردند ، زیرا قبلاً چنین اعتراضاتی را غیرقانونی اعلام كرده بود زیرا مجاز نبود. و دستگیری حدود 4000 نفر در هفته گذشته اکنون به تاریخ این کشور بزرگ تعلق دارد.

: شرکت کننده هنگام برگزاری یک راهپیمایی در حمایت از الکسی ناوالنی رهبر مخالف روس در مسکو ، روسیه ، 23 ژانویه 202 ، پوستری با عنوان “یکی برای همه ، همه برای یک نفر” در دست دارد. REUTERS / Maxim Shemetov

فیلمنامه ای که هنوز نگارش نشده است

اما هیچ چیز نتوانست مانع این طرفداران مخالف زندانی شود و امروز صبح آنها صفحه دیگری از فیلمنامه ای نوشتند که به نظر می رسد با گذشت زمان ادامه دارد.

از این رو مبارزه دستی بین کرملین و این اوباش ، متشکل از زنان و مردان در هر سنی که به خیابان ها می آیند و از ایجاد همه نارضایتی های خود نمی ترسند.

صبح امروز نیز ، پلیس روسیه بیش از 500 نفر را دستگیر کرد ، که اغلب آنها را به زور می کشاند. تصاویر به خودی خود صحبت می کنند و تصویری از واقعیت واقعی # روسیه توسط # پوتین را به ما می دهند.

باد
پلیس روسیه

در ولادی وستوک ، تومسک و بسیاری از شهرهای دیگر سیبری ، شعارهای معترضین هوا را پر کرد و # روسیه را فرا گرفت. “دزد پوتین!! ‘،’رهایش کن، این برخی از شعارهایی است که تقریباً به طور سرزده ای توسط جمعیت تکرار شده است.

اما وجه مشترک آنها ، و همچنین مبنای آنها ، جنبش عصیان علیه غیرقانونی است ، که اغلب می داند چگونه لباس قدرت را بپوشد ، و همه آزادی اندیشه ، عقاید و مطبوعات را خرد کند.

پوتین ، آخرین پادشاه؟

به نظر می رسد ستاره # پوتین بیرون افتاده است و رئیس سابق KGB ، مرد با چشمان یخ زده ، با عصبانیت و حیرت به سختی پنهان به این مخالفان نگاه می کند.

باد
پوتین

# روسیه یک ملت بزرگ است ، اما نمی توان آن را جدا کرد ، از زمینه اروپا جدا کرد ، و خطاهای گذشته خود را ردیابی کرد. به خصوص پس از افشاگری های اخیر دستیاران ناوالنی ، پوتین اکنون در چنگ طوفان است. ثروت ، خصوصیات لوکس آن در دیدگاه کسانی است که با انتقاد از کرملین همکاری می کنند.

و حتی غرب برای ادعای آزادی # ناوالنی در حال جنگ است. بنابراین ، یک بازی شطرنج هنوز باید انجام شود و با توجه به اتفاقات اخیر ، پر از پیچ و خم است.

# ایرماساراچینو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *