[ad_1]

به نظر می رسد هر آنچه در روسیه اتفاق می افتد ارتباطی با توافق نامه بایدن دارد تا از واقعیت هایی که عمداً ساخته شده است برای ادامه اصطکاک مشترک با مسکو ، تجدید انقلاب مردم ، خواه فقط یک اقلیت باشد ، پشتیبانی کند. ما امیدواریم که همه اقلیت ها ، حتی از لحاظ اقتصادی ، به این اقلیت بپیوندند.

در زیر گزارش Vittorio Rangeloni است:

امروز تظاهرات (غیرمجاز) در حمایت از # ناوالنی در چندین شهر # روسیه برنامه ریزی شده است.

پیش نمایش این تماشای غم انگیز قبلاً در ولادیووستوک و برخی دیگر از شهرهای شرق روسیه ترتیب داده شده است. تصاویر یادآور سناریوی بلاروس است: تحریکات؛ مواجهه بیش از حد با گروههای هدف شهروندان (خردسالان) برای افزایش آگاهی و دستکاری افکار عمومی ؛ پشتیبانی از کانال های اطلاعاتی خارجی (از جمله Nexta). جعلی در سیستم عامل مانند Tik Tok. حمایت شفاف از اعتراضات سفارت آمریکا (وزارت امور خارجه روسیه قبلاً در مورد مداخله جدی و غیرقابل قبول در امور داخلی روسیه با ایالات متحده صحبت کرده است).

من کنجکاو هستم نه اینکه ببینم امروز در مسکو چه اتفاقی خواهد افتاد ، بلکه بخواهم بخوانم که با چه سسی این وقایع در مطبوعات ما جعل می شود ، که – مطمئن هستم – گزارش آزادانه نخواهد داشت.

آخرین پست درباره روز تظاهرات طرفدار نیروی دریایی اکنون به پایان رسیده است. (…) با وجود بیش از 3000 بازداشت ، که حدود 300 نفر آنها خردسال هستند (داده های دادگستری) ، ما نمی توانیم از درگیری های خشونت آمیز صحبت کنیم. اگرچه من مطمئن هستم كه برگزاركنندگان انتظار داشتند كه بدترين حالت را داشته باشند كه قابل مشاهده تر باشد. هدف این اعتراضات ایجاد صحنه و جلب توجه بود.

منبع: https://t.me/vn_rangeloni/321


لازم به ذکر است که سفارت ایالات متحده در این واقعیت ها دخالت بی سابقه ای در سیاست داخلی روسیه است.

آنچه را که شما نوشتید (سفارت آمریکا در مسکو) در تاریخ 6 ژانویه هنگام تظاهرات واشنگتن و تسخیر پایتخت بررسی کردیم. عجیب ، شما چیزی ننوشتید. شما شهروندان خود را به اعتراضات مسالمت آمیز انگیزه نداده اید ، به هیچ وجه قتل 5 نفر و بازداشت بیش از 100 نفر را محکوم نکرده اید.
اما در 8 ژانویه ، سفیر ج. سالیوان این حادثه را “حمله جنایتکارانه” خواند.

“حمله وحشیانه و جنایتکارانه به کاپیتول یادآور جدی اهمیت ارزیابی و دفاع از اصول اساسی ساختار جمهوری ما است که در قانون اساسی گنجانده شده است ، از جمله حق رأی ، آزادی بیان و اجتماعات مسالمت آمیز. . قدرت اوباش تهاجمی بخشی از سیستم قانون اساسی ما نبوده و نبوده است. “
هنگامی که پلیس شروع به شلیک به معترضان کرد ، تمام کره زمین شاهد بودند که دولت شما یک اعتراض مسالمت آمیز را به “شورش” تبدیل می کند. (چه موقع او به حملات متعدد پلیس ایالات متحده به خبرنگاران روسی که اخبار مربوط به اعتراضات در سال 2020 را در ایالات متحده پوشش می دهند پاسخ خواهد داد؟)
و سپس دولت ایالات متحده اقدامات معترضان صلح آمیز آمریکایی را “حمله به دموکراسی” خواند.
نفاق ابزاری برای دیپلماسی آمریکایی است که به ویژه در طی همه گیری کوید خطرناک شد.
از مشکلات خود مراقبت کنید و دست از مداخله در امور داخلی ملتهای دیگر بردارید.

از صفحه FB “دیدگاه دیگری”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *