[ad_1]

انتقام ملانیا ترامپ: بانوی اول محبوب نیست که در نظرسنجی ها از دونالد پیشی بگیرد

ملانیا ترامپ کاخ سفید را با پایین ترین سطح تأیید از زمان آغاز به کار خود در کاخ سفید ترک خواهد کرد بانوی اول. اما ترک “نخست” نامطبوع هنوز انتقام غیرمنتظره منفی او خواهد بود: پیروزی 18 درصدی اتفاق نظر بر همسرش دونالد. در حالی که شایعات فزاینده در مورد پایان ازدواج ریاست جمهوری به دلیل اختلافات جدی قطعاً برای اتفاق نظر خوب نیست. در دوره ای که به نظر می رسد مسیرهای این دو به طور فزاینده ای از هم جدا است: رئیس جمهور با ناراحتی و اکراه به سمت خروج از دفتر بیضی حرکت می کند ، در حالی که ملانیا در حال استقبال و لبخند است ، زندگی ای که احتمالاً هرگز متعلق به آن نبود.


طبق نظرسنجی انجام شده توسط این شبکه و گزارش شده توسط CNN ، 47٪ از آمریکایی ها کار بانوی اول خروج را ترجیح نمی دهند ، که بدترین درصد او در دوران ریاست جمهوری ترامپ ثبت شده است. در آینده از ملانیا به عنوان محبوب ترین بانوی اول آمریکا یاد نمی شود: بالاترین قله محبوبیت او ، تاریخ ثبت از ماه مه 2018 ، با 57٪ نظرات به نفع او ، اما قبلاً در دسامبر همان سال موافقت کرد آنها سقوط کردند ، به ویژه پس از سفر بانوی اول به آفریقا ، زمانی که 43٪ از پاسخ دهندگان از کار او تعریف کردند.

شاید غرایز سیاسی متناقض شوهرش ، یا شاید ذات خجالتی و بی علاقه ای که درک آنها را برای آمریکایی ها بسیار دشوار کرده است. کیت اندرسن براوئر ، نویسنده کتاب First Women: The Grace and Power of First First Ladies ، به سی ان ان گفت: “هرگز بانوی اول سرسخت و سرکشی مانند ملانیا ترامپ وجود نداشته است.” وی افزود: “من فکر می کنم او خشم شوهرش را هدایت کرد و بدیهی است که او علاقه ای به بازی در نقش سنتی بانوی اول ندارد.”
و سرعتی که ملانیا برای روزهای آماده شدن آماده می شود کاخ سفید، پس از چهار سال فراز و نشیب چشمگیر ، این نشان دهنده تمایل او برای پایان دادن به تجربه دشوار بانوی اول او است. سخنگوی کاخ سفید به رسانه های آمریکایی گفت: “(ملانیا ترامپ) از رفتن ناراحت نیست.”

سیگنال امنیتی ایالات متحده ، کاپیتول هیل: منطقه در حین تمرین تمرین بایدن تخلیه می شود

اما علیرغم کاهش اجماع ، در پایان تبریک ، محبوبیت ملانیا هنوز به طرز شگفت انگیزی بیشتر از شوهرش است. دونالد ترامپ. این سرمایه دار در روز چهارشنبه 20 ژانویه با کمترین میزان تایید صلاحیت ریاست جمهوری ، کار خود را ترک خواهد کرد: طبق آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو ، 29 درصد. خوب ، 18 درصد کمتر از همسرش. سقوط نهایی محبوبیت ترامپ بدون شک به دلیل حمله هواداران وی به ساختمان کنگره در 6 ژانویه گذشته و امتناع وی از ترک کاخ سفید است ، حوادثی که بانوی اول بلافاصله از آنها فاصله خواهد گرفت.

آخرین به روزرسانی: 17:41


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *