[ad_1]

بر نرخ بهره ثابت مانده و تسکین کمی حداقل تا پایان مارس 2022 و در هر صورت با نرخ ماهانه 20 میلیارد ادامه خواهد داشت ، به شرطی که یوروتاور “در نظر بگیرد مرحله حساس مرتبط با ویروس کروناهیچ تعجب از جلسه هیئت مدیره از ECB، که سیاست تعدیل را برای حمایت از منطقه یورو در بهبودی از بحران کوید تأیید می کند. اما او اشاره می کند که ” پاندمی همچنان به طور جدی عمل می کند خطرات به اقتصاد با بهبود عفونت و به طور مداوم بسته شدن که به کسب و کارها آسیب می رساند “و اقتصاد منطقه یورو احتمالاً در سه ماهه چهارم سال 2020 کوچک می شود ، که نشان می دهد این منطقه به سمت رکود اقتصادی مضاعف. بازارها با رد کردن واکنش نشان دادند. و نرخ بهره BTP پس از رسیدن پیام ها از فرانکفورت ، ایتالیایی ها برخاستند بیش از 0.66٪، در سطوحی که حتی در روزهایی که حتی به آن نرسیده بود ماتئو رنزی بحران دولت را گشود. گسترش با توجه به بوند آلمان در 118 بسته شد ، در حالی که در دهانه 114.

در پاسخ به این س whetherال که آیا بانک مرکزی اروپا برای تخفیف مداخله کرده است؟تأثیر بر BTP در مورد بحران سیاسی در ایتالیا ، لاگارد گفت که “در حال حاضر ما شاهد توسعه در نیستیم نمایندگی یک کشور که ممکن است نشان دهنده یک باشد موضوع. هدف ما حفظ است شرایط مالی مطلوب در منطقه یورو زیرا از هزینه های مصرف کننده ، سرمایه گذاری پشتیبانی می کند و به ما کمک می کند تا هدف خود را از ثبات قیمت به دست آوریم. ما شاخص های مختلفی مانند وام بانکی ، سودآوری ، تقاضای اعتبار را بررسی می کنیم ، اما هیچ عاملی را بررسی نمی کنیم.

“ما هیچ چیز را رد نمی کنیم ، ما آماده سازگاری هستیم همه ابزارهای ما ، در یک جهت یا دیگری ، در صورت لزوم من نمی توانم واضح تر از آن بگویم “، رئیس جمهور توضیح داد کریستین لاگارد در یک کنفرانس مطبوعاتی با تاکید بر افراط “انعطاف پذیری“از رویکرد. بنابراین ، افزایش یا کاهش در “اندازه خرید” اوراق قرضه دولتی و شرکتی مستثنی نیست. با این حال ، لاگارد همچنین تأکید کرد که حتی اگر “ارزیابی ما برای سال 2021 ، انجام شده در دسامبر ، که نشان دهنده رشد 3.9٪ است ، فعلاً معتبر باقی بماند ، چشم اندازها در منطقه یورو” خطرات منفی “ اگرچه “کمتر مشخص است” و اقتصاد منطقه یورو احتمالاً در سه ماهه چهارم سال 2020 کاهش می یابد ، این نشان می دهد که این منطقه به سمت رکود اقتصادی مضاعف. اقتصاددانان به طور فزاینده ای پیش بینی می کنند که تولید نیز در این سه ماه کاهش یابدگسترش محدودیت ها تعیین شده توسط دولت ها برای مبارزه با عفونت ها.

در حال حاضر ، “ما شاهد تحولات مثبت و نه چندان مثبت هستیم.” از جمله عناصر مثبت می توان به “مبارزات انتخاباتی از واکسیناسیون که آغاز شد ، اگرچه دشوار بود ، اما توافقی در مورد آن حاصل شد Brexit، رهبران اروپایی به توافق رسیده اند و آخرین مانع را برای نسل بعدی اتحادیه اروپا برداشته اند و بخش تولید در منطقه یورو در حال بهبود است. عناصر منفی اشاره به این واقعیت دارند که “همه گیری در بسیاری از کشورها بدتر شده است ، دوباره وجود دارد ، یعنی. بسته شدن و همچنین انواع ویروس ، “لاگارد گفت.

به همین دلیل ، بانک مرکزی اروپا نیز به آن بازگشت مطبوعات کشورها باید “از نقش اصلی این ابزار استفاده کنند نسل بعدی اتحادیه اروپا“و من تأکید کردم” چقدر مهم می شود کار کردن بدون شک“و اینکه وجوه استفاده می شود” برای یک هزینه های عمومی مولد، همراه با سیاست های ساختاری با هدف بهبود بهره وری“این اجازه می دهد – بانک مرکزی اروپا ادامه می دهد – برنامه نسل آینده اتحادیه اروپا برای کمک به بهبود سریع تر ، قوی تر و یکنواخت تر و افزایش پایداری اقتصادی و پتانسیل رشد اقتصادی کشورهای عضو ، حمایت از اثربخشی سیاست پولی در منطقه یورو.

Eurotower ، به نوبه خود ، “همچنان به وفور عرضه خواهد کرد دارایی های نقدینگی از طریق عملیات تأمین مالی مجدد آن. به طور خاص ، سری سوم عملیات بازپرداخت بلند مدت هدفمند (TLTRO-III) همچنان منبع جالب توجهی برای تأمین مالی بانک ها ، حمایت از اعتبار بانکی برای مشاغل و خانوارها است. و خریدها تحت برنامه خرید اضطراری همه گیر (PEPP) با سرمایه مالی کل 1.850 میلیارد یورو حداقل تا پایان مارس 2022 “و در هر صورت تا پایان مرحله حساس مربوط به ویروس کرونا” ادامه خواهد یافت. اگر بانک مرکزی بتواند “از طریق جریان خرید دارایی که بودجه را از افق خرید خالص PEPP خسته نمی کند ، حفظ شود ، نیازی به استفاده کامل از بودجه نخواهد بود” ، بانک مرکزی اروپا توضیح می دهد ، “به همین ترتیب کمک مالی می تواند باشد کالیبره شدهدر صورت لزوم ، برای حفظ شرایط مالی مطلوب که به خنثی کردن شوک منفی همه گیری در مشخصات تورم “فرانکفورت” ادامه می یابد سرمایه گذاری مجدد ECB توضیح می دهد ، سرمایه ای که برای اوراق بهادار تحت بلوک PEPP حداقل تا پایان سال 2023 پرداخت شده است ، یادآوری می کند که خریدها با نرخ ماهیانه 20 میلیارد یورو ادامه خواهد داشت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *