[ad_1]

یک دستور اجرایی رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، لغو برخی اقدامات اساسی برای زندگی ترامپ. به اصطلاح “سیاست در مکزیکوسیتی” لغو شد و مجدداً برای تأمین مالی مجدد UNFPA ، تغییر در عنوان X و خروج از بیانیه ژنو دستور داده شد که فقدان حق بین المللی سقط جنین را تأیید می کند. در روزهای مارس برای زندگی خوب است.

***

توسط لوکا ولونته
www.lanuovabq.it

راهپیمایی برای زندگی در واشنگتن ، بزرگترین تظاهرات ، پس از دو روز وقایع به پایان رسید زندگی حرفه ای در جهان. بایدن در واقع از سیاست امتناع ترامپ در مورد همه اقدامات برای زندگی مدیر عامل قبلی استقبال می کند. رئیس کمیسیون زندگی کنفرانس اسقفی آمریکا ، اسقف اعظم جوزف ناومان ، این کار را کرد کلمات آتش در برابر اقدامات صورت گرفته در روزهای اخیر توسط دولت بایدن.

ترامپ ، در یکی از او اقدامات اخیر به عنوان رئیس جمهور، (همچنین برای این سال) “روز ملی مقدسین زندگی” را برای 22 ژانویه ، روز حکم وحشتناک دیوان عالی کشور در این پرونده اعلام کرده بود روو در مقابل وید (1973)

جو بایدن و کامالا هریس ، در یک روز، با صدور بیانیه مشترکی مجدداً بر تعهد خود در رفع ممنوعیت تأمین بودجه نهادها و سازمانهای بین المللی كه سقط جنین را به عنوان یك روش تنظیم خانواده ، ترویج یا عملی می كنند ، تأیید كرد. یک تصادف؟ نه دقیقاً در اول دو روز (28 و 29 ژانویه) از رویدادهای “راهپیمایی برای زندگی” در واشنگتن ، که با حضور صدها هزار نفر از طریق اینترنت وصل شدند ، بایدن امضا کرد فرمان اجرایی برای حذف “محافظت از زندگی در سیاست مراقبت های بهداشتی جهانی” ترامپ ، نسخه گسترده ای از سیاست قدیمی مکزیکوسیتی که توسط ریگان معرفی شده است. یک سیلی بزرگ ، بایدن ، برای اکثر آمریکایی ها از هر نظر سیاسی (77٪) ، که امروز – همانطور که از یک مورد اخیر مشاهده می شود پرسشنامه – ایده پرداخت هزینه سقط جنین در خارج از کشور با مالیات خود را رد کنند.

بایدن نیز با دستور اجرایی خود در تاریخ 28 ژانویه تصمیم گرفت بررسی و لغو (در اسرع وقت) تغییرات قانونی که توسط ترامپ در سال 2019 در مورد عنوان X قانون خدمات بهداشتی اعمال شده است ، تغییراتی که از سازمان هایی که خدمات تنظیم خانواده را از امکانات بودجه تأمین شده توسط این برنامه سقط جنین فدرال جدا نمی کنند جلوگیری می کند (نگاه کنید به اینجا)

شما می روید تا سفارش را با جزئیات بخوانیدنه تنها لغو تفاهم نامه ریاست جمهوری 23 ژانویه 2017 ، امضا شده توسط ترامپ به نفع مجددا “سیاست مکزیکوسیتی” گسترش یافته ، بلکه بایدن وزیر امور خارجه ، وزیر دفاع ، وزیر بهداشت و انسانی را نیز منصوب می کند خدمات ، مدیر USAID و کارمندان مربوطه سایر آژانسهای امدادی خارجی برای “انجام کلیه اقدامات لازم برای اجرای این تفاهم نامه ، به روشی مناسب و سازگار با قانون قابل اجرا”. در میان این اقدامات “ضروری” ، هر بخش اداری باید بلافاصله “بلافاصله” تحمیل شرایط زندگی فوق الذکر را برای هر یارانه آینده “متوقف کند”. آنها همچنین “کلیه مقررات ، دستورات ، دستورالعمل ها ، سیاست ها و سایر اقدامات مشابه آژانس را که مطابق با تفاهم نامه ریاست جمهوری در ژانویه 2017 صادر شده است ، به حالت تعلیق ، تجدید نظر یا لغو خواهند کرد.”

ایالات متحده همچنین باید حمایت خود را از “اعلامیه رضایت در ژنو، ائتلاف بین المللی متشکل از 34 کشور توسط ترامپ و پمپئو در اکتبر سال گذشته برای ارتقا family سیاست های خانوادگی و حمایت از زندگی در سراسر جهان و تأیید مجدد اینکه حق بین المللی سقط جنین وجود ندارد ، تبلیغ شد. اعلامیه بلافاصله از وب سایت های رسمی آژانس های دولت ایالات متحده حذف شد.

به وزیر خارجه جدید، آنتونی بلینکن، با همکاری مدیر جدید USAID ، سامانتا پاوربایدن ، هر دو مدافع سرسخت “بهداشت باروری” و در نتیجه حقوق سقط جنین ، همچنین دستور داد تا اقدامات لازم برای بازیابی بودجه از صندوق جمعیت سازمان ملل (UNFPA) و اطمینان از “هدف قرار دادن منابع کافی” برای حمایت از سلامت زنان انجام شود. در سراسر جهان ، از جمله بهداشت جنسی و تولید مثل و حقوق تولید مثل ، نیاز دارد.

کنگره صدها نفر است نمایندگان مجلس – عمدتاً جمهوری خواه به علاوه برخی از دموکرات ها – که قوانینی را برای محافظت از زندگی وضع کرده اند ده ها کشور که قوانین حرفه ای را تصویب می کنند مردم راهپیمایی زندگی در برابر گردباد بایدن مقاومت خواهند کرد.

همیشه دیروز، بایدن چهار فرمان اجرایی برای ارتقا برابری نژادی صادر کرد. “همه ما فرزندان خدا هستیم. ما باید همانطور که دوست داریم با ما رفتار کنیم ، “بایدن گفت:” اما کلمات با تصمیمات خودش سازگار نیستند.

پارسال ترامپ نه تنها اولین رئیس جمهور ایالات متحده بود که در راهپیمایی برای زندگی شرکت کرد، او نه تنها حرمت زندگی هر انسانی را به یاد داشته است “هدیه ای گرانبها و مقدس خداوندنه فقط به تنهایی سه سال اول ریاست جمهوری با اقدامات محافظت و ترویج زندگی نوپا تظاهرات می کند … ترامپ و دولتش مانند آخرین شیرها تا آخرین روز حکومت خود جنگیدند.

تصمیماتی که بایدن تاکنون گرفته است ، ده روز پس از روی کار آمدن ، درعوض خلاف جهت آن است.، همانطور که بزرگان ادعا می کنند ، معیارهای زندگی ترامپ را لغو می کنند شرکت های چند ملیتی سقط جنین و راه حل های جدید احتمالی را که می تواند بیشتر آزادسازی سقط جنین در سطح فدرال باشد را به همراه دارد.

منبع: https://www.lanuovabq.it/it/labortista-biden-cancella-le-misure-pro-vita-di-trump

ارسال شده توسط والنتینا بناتی – ComeDonChisciotte.org

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *