[ad_1]

در چندین سایت شما اخبار به رهبری دیگو فوزارو و پخش شده توسط وی را در فضای خود در رادیو رادیویی معمول گزارش کردید:

این فیلسوف پر سر و صدا از مقاله آزمایش شده ای که قبلاً می شناسیم مانند Antidiplomatic یا Il Sussidiario به عنوان منابع استفاده می کند.

آیا اوضاع همانطور که به ما گفته شده پیش خواهد رفت؟

یا شاید حرف دیگری برای گفتن وجود دارد؟ متأسفانه ، Fusaro به دلیل توانایی تشخیص منابع شناخته شده نیست ، بنابراین برای من جالب بود که بروم و نگاهی بیندازم.

اولین چیزی که باید بر آن تأکید کنیم این است که ، همانطور که چندین بار گفتیم ، هرگز نباید به شایعات فقط از یک طرف اعتماد کنیم.. در مواردی مانند درگیری بین اسرائیل و فلسطین ، سوریه و اسرائیل ، درگیری هایی که تعداد ناظران بین المللی در این سرزمین بسیار کم است ، در حالی که پر از خبرگزاری هایی است که توسط جناح های مختلف کنترل می شوند ، درک اینکه حقیقت کجاست دشوار است. . بنابراین آنچه Antidiplomatist ، Subsidiary و Fusaro انجام دادند ارائه اطلاعات نبود ، بلکه گرفتن داستان یکی از طرفین ، در این مورد سوریه بود. ارائه اطلاعات بدون ذکر این مقدمه جدی است ، این بدان معنی است که شما جناحی دارید که برای آن ریشه دوانده اید ، هر کاری را که بعداً می گویید غیر قابل اعتماد انجام دهید.

داستان در این مورد بایدن را شرور می داند که برخلاف (حتی بدون نام بردن از او) ترامپ ، آنتاگونیست خوبی که هرگز ارتش را جابجا نکرده است ، بلافاصله از نیروهای آمریکایی خواست که وارد سوریه شوند.

آیا واقعاً چنین خواهد شد؟

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید مربوط به اینجا، در 17 دسامبر سال 2020 ، برخی از تانکها با پرچم آمریکا در راه شهر الجوادیه سوریه عکس گرفته شدند، با استقبال كودكان كاملاً آرام. در 17 دسامبر سال 2020 ، ترامپ هنوز رئیس جمهور ایالات متحده بود ، چرا فوسارو حتی در آن زمان خبر را اعلام نکرد؟ چه چیزی باعث شد او نتواند درباره آنها صحبت کند ، و توضیح دهد که آنها تانکهایی بودند که ترامپ فرستاده است ، نه بایدن؟ نمی دانم. واقعیت این است که این تصاویر در سایت های مختلف با این توصیف خاص ظاهر می شوند:

DELIL SOULEIMAN v. AFP کودکان در حالی که نظامیان آمریکایی در جاده های شهر الجوادیه سوریه در وسایل نقلیه نظامی گشت زنی می کنند و در 17 دسامبر سال 2020 با ساکنان شمال شرقی استان حسکه ، نزدیک مرز با ترکیه دیدار می کنند ، ژست می گیرند.

برای یافتن عکسهای بیشتر از تانکهای آمریکایی در سوریه ، به عکسهای گتی ایماژ دلتی سلیمان بروید ، عکسهای مربوط به قبل ژانویه 2020، ولی حتی در ماه فوریه، مارس همیشه با ترامپ به عنوان رئیس جمهور در پایان ، فقط کافی است که تواریخ ایتالیایی درگیری سوریه را بخوانید ، در واقع ، فقط به ذکر یک مثال. در جمهوری ، در سپتامبر 2020، در آن آمده است:

ایالات متحده پس از درگیری های پی در پی با نیروهای روسی افزایش تنش در منطقه ، حضور نظامی خود را در سوریه افزایش داده است.

چه کسی برای ریاست ایالات متحده آنجا بود؟ همیشه او ، دونالد ترامپ. اما فوسارو به وضوح متأسف است که او به عنوان سردبیران ضد دیپلماتیک از عمو دونالد بد گفت. بنابراین استقبال از آژانس خبری سانا ، آژانسی که ما سوریه بودن آن را به یاد می آوریم ، استقبال می شود ، به این معنی که همه گزارش های آن توسط دولت فعلی تأیید می شود. بدون حداقل روحیه انتقادی بهترین منبع برای نوشیدن نیستاما فکر نمی کنید اما برای برخی منابع (و حقایق) مهم نیستند ، به شرط آنکه آنچه را که می خواهند بشنوند بیان کنند.

یک آژانس دولتی سوریه که علاقه مند است به او اعتماد کند و ما از دولت فعلی آمریکا عصبانی هستیم گفت: “من نمی دانم که چهل سلاح جدید آمریکایی وارد سوریه شده است.” پذیرفتن آنچه آنها به ارزش اسمی گزارش می دهند اشتباه است ، فقط به این دلیل که ، همانطور که به شما نشان دادم ، بودجه آمریکا در سوریه نیز در سال 2020 تحت ریاست دونالد ترامپ در حال جابجایی است ، بنابراین حداقل برخی از قطعات از دست رفته است.

در غیر این صورت گفتن دروغگو است.

فکر نمی کنم چیز دیگری اضافه کنم.

مایکلنژل در butac punto آن

اگر مقاله را دوست داشتید ، در Patreon از ما حمایت کنید یا بالاتر پی پال!! حتی قیمت قهوه هم ممکن است کافی باشد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *