[ad_1]

به ویژه ، امنیتی وجود دارد که رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا ، جو بایدن، برخلاف سلف خود دونالد ترامپ کاملا حساب نمی شود: دادگاه عالی. بله ، زیرا برخلاف سرمایه دار (که در پایان دوره ریاست جمهوری خود موفق به انتخاب نام دیگری نزدیک به راست جمهوری خواه شد ، امی کونی بارت) ، رهبر دموکرات ها شش یا سه رأی محروم در بالاترین نهاد قضایی ایالات متحده ، در کشوری که این مجازات ها سابقه قانونگذاری دارند ، خواهد داشت.

اگر ببینیم که چگونه قانونی شدن گسترده سقط جنین در ایالات متحده با حکم دادگاه عالی در یک دادخواست مشهور مجاز شده است ، جزئیات بی تفاوت نیست. “روو در مقابل وید“و به خصوص وضعیتی که طی ماه ها ممکن است برای بایدن ناخوشایند به نظر برسد ، زیرا به طور بالقوه می تواند دامنه خود را به محدود کند.”بازوی بلندباز هم ترامپ عملاً قادر به تحقق دید سیاسی خود در ایالات متحده است.

Ready-Go و بایدن اکنون می توانند اولین توقف را تحمل کنند

در حقیقت ، فقط دو روز طول کشید تا بایدن فهمید که اپوزیسیون جمهوری خواه چقدر می تواند خاص شود حجیم در دوره خود همانطور که توسط خبرگزاری گزارش شده است رویترزدر واقع ، در 22 ژانویه گذشته ، مجازات 100 روزه بایدن در مورد مهاجران توسط وك تگزاس ، كن پاكستون ، كه نزدیك به مواضع جمهوری خواهان و در این مورد بسیار نزدیك است ، به ویژه با ترامپ ، به چالش كشیده شد. و در این سناریو تصور اینکه چگونه ظرافت موضوع و فرجام خواهی های احتمالی هر دو طرف می تواند پرونده را به دادگاه عالی ، جایی که رئیس جمهور ایالات متحده امید کمی پیروزی

دقیقاً لحظه ترک این امر ، بنابراین شبح رئیس جمهور چهل و پنجم ، که توسط بالاترین نهاد قضایی ایالات متحده و دقیقاً در مورد یک مسئله بسیار ظریف از دنیای دموکراتیک مانند مهاجرت ، منتشر می شود ، احساس می شود. و در صورت عدم موفقیت در این جبهه – همچنین به دلیل مبارزات انتخاباتی ، به شدت در این مسیر تحت فشار قرار گرفت – مراقبت از بایدن از رضایت را از دست داد از همان ابتدا که بر شانس انتخاب مجدد در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری تأثیر گذاشته است.

بایدن ، رئیس جمهور نصف شده

همانطور که قبلاً ذکر شد ، احتمال تجدیدنظر خواهی در دیوان عالی کشور و در نتیجه یافتن یک مخالفت شدید جمهوری خواه بسیار چشمگیر است. پاشنه آشیل برای ریاست جمهوری بایدن. به ویژه ، زیرا به طور بالقوه قادر به جلوگیری و رد بسیاری از این اقدامات است ، که برای کاخ سفید هم برای از بین بردن تغییراتی که در زمان ترامپ اتفاق افتاده و هم در یک کلید تبلیغاتی مهم خواهد بود.

با موجی مترقی که بایدن و معاون رئیس جمهور به واشنگتن آوردند کامالا هریس فاجعه قلعه جمهوری دیوان عالی کشور ، بنابراین می توان با خیال راحت صحبت کرد نیمی از رئیس جمهور. نصف ، به دلیل این واقعیت که در مورد موارد تبعیض آمیز ، خوب یا بد ، کلمه قاطع واقعی به اندازه بالاترین نهاد قضایی نخواهد بود. نیمی ، زیرا علی رغم پیروزی بر ترامپ ، او آخرین بازنشستگی با بازوی بلند خود خواهد بود ، که می تواند از دیدگاهی که توانسته در طی چهار سال به کشور ارائه دهد دفاع کند. بار دیگر با تأکید بر اینکه چگونه ، هرچند حتی تأیید نشده است ، شیار او ردیابی شده از قبل تعیین شده است علامت سیاست آمریکا برای سالهای زیادی.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *