[ad_1]

علی رغم همه احتمالات و برخلاف آنچه وی خود اعلام کرد ، این آخرین چرخش دونالد ترامپ است. رئیس جمهور عزل شده “نامه ای بسیار سخاوتمندانه برای من نوشت.” بیایید بگوییم این رئیس جمهور جدید ایالات متحده است ، جو بایدن. بایدن در گفتگو با خبرنگاران گفت: “این نامه خصوصی است ، بنابراین تا زمانی که در این باره با او صحبت نکنم در مورد آن صحبت نخواهم کرد. اما او سخاوتمند بود. ” بنابراین ، ترامپ سنت را زیر پا نمی گذارد و نامه ای را برای جانشین خود در دفتر دفتر بیضی در کاخ سفید پیدا کرده است. اولین رئیس جمهور مستعفی که رسم پیام خود را به جانشین خود معرفی کرد ، رونالد ریگان بود که به جورج دبلیو بوش نوشت: “اجازه ندهید بوقلمون ها شما را سرنگون کنند.”

باراک اوباما به دونالد ترامپ نامه نگاری کرده بود ، و دومی علیرغم بی ادبی غیبتش در سوگند جو بایدن ، باز هم می خواست پیامی بگذارد. اکنون ما انتظار زیادی برای یافتن مطالب داریم. در همین حال ، جن پساکی ، جان بایدن ، پیشکسوت ارتباطات ، به عنوان سخنگوی جدید خود ، به سرپرستی یک کارمند کاملا زن ، صحبت با مطبوعات چند ساعت پس از روی کار آمدن رئیس جمهور جدید ، وی گفت: “مواقعی پیش خواهد آمد که ما با شما موافق نخواهیم بود” روبروی آن تحریریه کاخ سفید قرار دارد که با رعایت قوانین فاصله گرفته است ، اما یک سری س questionsالها بلافاصله ارتباطی را آزمایش می کند که برای باراک اوباما و جان کری در وزارت امور خارجه کار می کرد.

سوالات زیادی در مورد استیضاح وجود دارد ، در مورد دونالد ترامپ که تازه واشنگتن را ترک کرده است ، که تاریخ ناشیانه اش خطر “مکیدن” بایدن برای مقابله با گذشته را دارد. شما مسئولیت استیضاح را به کنگره منتقل کرده اید و تأکید می کنید که بایدن برای عزم “جلوتر” مصمم است زیرا کشور منتظر است تا او با دو وضعیت اضطراری روبرو شود: کووید و بحران اقتصادی. کنگره به زودی باید لایحه ای را که بایدن می خواهد بودجه تسریع در واکسیناسیون را تأمین کند و کمک های جدیدی را برای شهروندان نیازمند ارسال کند ، بررسی کند: 1.9 تریلیون دلار. برخی از جمهوری خواهان می گویند که این مانور پرهزینه است و پساکی در پاسخ گفت: “پس بیایید بگوییم چه چیزی می خواهند کاهش دهند: واکسن ها؟ بازسازی مدارس؟ “

در حین صحبت شما ، اخبار حاکی از آن است که مجلس سنا با اکثریت قاطع اولین انتصاب بایدن ، زنی که اطلاعات را هدایت خواهد کرد ، Avril Haynes را تأیید کرد: 84 رأی موافق ، 10 رأی مخالف ، حاشیه بسیار زیاد ، که خوشبختانه خوب است. به نظر می رسد که چنین سرنوشتی در انتظار آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه و جانت یلن وزیر دارایی است. نشانه ای که جمهوری خواهان در سنا نمی خواهند دیوارها را حصار بزنند ، این امر باعث ایجاد تأسیس در کابینه جدید می شود. پسکی اعلام کرد که کنفرانس مطبوعاتی دوره ای کارگروه علیه کوید به زودی از سر گرفته می شود تا به روزرسانی های دقیق در اختیار مردم قرار گیرد.

همچنین ممکن است به موارد زیر علاقه داشته باشید: مجموعه همبستگی برای جان: “با این پول می توانم به مراسم خاکسپاری مادرم بروم”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *