[ad_1]

جو بایدن، چپ او را خوشحال می کند. حزب دموکرات وارد آبگوشت عناب می شود. روزنامه های بزرگ عصر جدید را جشن می گیرند. اما اولین سیگنالهایی که از کاخ سفید می آید آنها دلگرم کننده نیستند. “فرانسه ، آلمان ، انگلستان و ژاپن. اینها کشورهایی هستند که با آنها همکاری می کنند دولت بایدن می خواستم شروع کنم اولین تماس های دیپلماتیک پس از تحلیف رئیس جمهور جدید. ” او آن را می نویسد سایت ژئوپلیتیک InsideOver.

کاخ سفید به فرانسه و آلمان نگاه می کند

“در سند منتشر شده توسط دولت ، این را می خوانیم جیک سالیوان (مشاور امنیت ملی بایدن) “بر آمادگی دولت بایدن برای تقویت ائتلاف ماوراlantالنهر تأکید کرد و آمادگی ما را برای همکاری با متحدان اروپایی در مورد تعدادی از اولویت های مشترک ، از جمله مسائل مربوط به چین ، ایران و روسیه مجدداً تأیید کرد.” و به نظر می رسد واشنگتن برای این پرونده پاریس و برلین را برای اتحادیه اروپا ، انگلستان را برای تأیید محور اقیانوس اطلس انتخاب کرده است ، در حالی که توکیو برای جبهه اقیانوس آرام انتخاب شده است. “

ایتالیا قابلیت اطمینان را تضمین نمی کند

این مقاله ادامه می دهد: “ایالات متحده ،” بنابراین به نظر می رسد كه انتخاب شده است: ژاپن برای اقیانوس هند و اقیانوس آرام ، فرانسه و آلمان برای اتحادیه اروپا ، انگلستان برای اقیانوس اطلس. ” وایتالیا؟ جای تعجب نیست که رم از این درخواستهای اولیه به سالیوان دور ماند. طی سالهای گذشته ، پرونده ایتالیا در پرونده های مختلفی که ایالات متحده در سراسر جهان گشوده ، کمرنگ شده است ، اما مهمتر از همه ، ایتالیا تضمین نمی کند نه از نظر دیپلماتیک و نه از نظر نزدیک شدن به ایالات متحده. در حال حاضر ، آمریکا به ایتالیا اعتماد ندارد و رهبری آن. اینکه خطی که توسط کسانی که در پالازو چیگی نشسته اند دنبال می شود کمتر و کمتر روشن می شود.

روابط متناقض با چین

“تداوم ، که برای امپراطوری مانند امریکا مسئله مهمی است ، ویژگی نیست که بتوان تصور کرد با آنچه در سالهای اخیر انجام شده است ، همزمان باشد. فقط به غیرت بیش از حد جوزپه کونته با ترامپ در طول دولت زرد سبز و تعطیلات آن پس از زرد قرمز شدن فکر کنید. مشابه روابط با چین ، با ایتالیا ، که از طریق بهره برداری از گذشته است مسیر جدید ابریشم محرومیت از اجلاس سران اتحادیه اروپا و پکن. همچنین در جبهه ایران ، ایتالیا هرگز هدف شفافیت ایالات متحده را ارائه نداده است ، همچنین در این مورد از روابط مثبت با تهران به نوعی بی تفاوتی اساسی منتقل می شود.

دستکشهای پشمی برنی سندرز

ایتالیا بنابراین قابل اعتماد نیست. بنابراین ، وقتی ما از طرح تبلیغاتی ضد ترامپ به یکی از واقعیات منتقل می شویم ، این به چشم متخصصان می افتد ، اما نه چپ ایتالیایی ، همه از دست رفته دستکشهای پشمی بازیافتی توسط برنی سندرز روز افتتاحیه متناوباً ، روی جیل بایدن طراحی شده توسط یک سبک شناس با توجه به توسعه پایدار. ما با اظهارنظر درباره ظهور دوران بایدن ، به استثنای اخبار واقعی ، از تمام صفات خطابه سیاسی صحیح در امان نمانده ایم و آن این است که ایتالیا هنگام بررسی کاخ سفید در ردیف سوم و چهارم باقی می ماند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *