[ad_1]

واشنگتن – قبل از روز تحلیف روز چهارشنبه ، هنگامی که رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، تنش ها در حال افزایش است جو بایدن او رسماً در واشنگتن منصوب می شود. با پنتاگون اجازه داده شد تا 25000 پرسنل گارد ملی برای دفاع از مراسم تحلیف ، امنیت بیشتر تقویت شود. در ابتدا برنامه ریزی شده در خیابان های پایتخت فدرال 21000 نفر بود.

او اولین فرمان ها را در 20 ژانویه امضا کرد

جو بایدن به محض این که در کاخ سفید سوگند یاد کند ، اولین احکام خود را برای مبارزه با همه گیری و حمایت از اقتصاد در روز بازیگری امضا خواهد کرد. تیم انتقالی وی اعلام کرد. ما از همان منابع یاد می گیریم که ده روز نخست ریاست جمهوری وی اقدامات زیادی را با هدف لغو اقدامات دونالد ترامپ آغاز خواهد کرد.

بایدن قطار را رها می کند تا به واشنگتن برسد

رئیس جمهور منتخب باید 90 دقیقه از قطار سواری از پایتخت فدرال خود را از ویلمینگتون ، دلاور منصرف کند. سفری نمادین که به منظور تقلید از رفت و آمد 36 ساله وی برای کار طراحی شده است که هر روز به عنوان سناتور با قطار به واشنگتن سفر می کند. دلایل تغییر در برنامه امنیت و نگرانی های ایمنی است.

ترامپ آنجا نخواهد بود: او به فلوریدا پرواز خواهد کرد

دونالد ترامپ او ساعت چهار قبل از مراسم تحلیف ، صبح چهارشنبه ، کاخ سفید را ترک می کند و از استقبال جانشین خود در کاخ سفید امتناع می ورزد ، طبق سنت. به گفته منابع به نقل از رسانه های آمریکایی ، هلی کوپتر ریاست جمهوری نیروی دریایی ترامپ را به پایگاه اندروز می برد ، جایی که Air Force One برای آخرین پرواز به عنوان رئیس جمهور منتظر او خواهد بود ، در هواپیمایی که در محل اقامت خود در Mar-a به فلوریدا منتقل می شود. -لاگو در West Palm Beach. یک مراسم خداحافظی در باند پایگاه برگزار می شود که با یک فرش قرمز ، یک باند نظامی و 21 شلیک توپ انجام می شود.

فیس بوک از برگزاری تجمعات پیرامون کپیتول هیل جلوگیری کرد

در روزهای اخیر ، FBI راه اندازی شده استهشدار در مورد اعتراضات احتمالی مسلحانه، در پایتخت ایالات متحده ، و همچنین در ایالات دیگر. همچنین برای این منظور ، فیس بوک اعلام کرد که هر کسی را که از پلتفرم اجتماعی برای سازمان دادن رویدادها یا تجمعات در اطراف کپیتول هیل استفاده می کند ، مسدود می کند. این تصمیم تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت. رسانه های اجتماعی در یک نشریه توضیح دادند که این اقدام تعیین کننده ای برای کاهش خطر خشونت های جدید پس از آن استحمله به كنگره در روز اعتياد مقدس.

FBI جانبازي را دستگير كرد: تحسين شورش عليه بيدن

تنش ها نه تنها در جبهه طرفداران رئیس جمهور معزول زیاد است دونالد ترامپ. همچنین شهادت دستگیری در فلوریدا توسط FBI یک جانباز ارتش را که خواستار سلاح برای جلوگیری از معترضین ترامپ مصمم به رقابت بود ، می دهد جو بایدن. دانیل بیکر، 33 ساله ، پس از نوشتن پیام تهدیدآمیز در شبکه های اجتماعی ، مأموران را در ردیابی خود قرار داد: “این یک کودتای مسلحانه است و فقط توسط یک جامعه مسلح می تواند جلوی آن را بگیرد. اگر می ترسید در جنگ با دشمن بمیرید ، در رختخواب بمانید و زندگی کنید.” این جانباز که در Tallahassee زندگی می کند ، قبل از اینکه در سال 2007 به دلایل نامعلومی کنار گذاشته شود ، در پیاده نظام بود. طبق کیفرخواست ، بیکر از روزها قبل تلاش کرده تا برخی از شرکت کنندگان در محاصره کنگره را شناسایی کند. وی نوشت: “فقط امیدوار باش ، كه پلیس تو را قبل از من پیدا كند ، زیرا من به شكنجه زندانیان برای صحبت كردن آنها اعتقاد دارم.” این جانباز صبح جمعه دستگیر شد.

پلوسی: “تحقیق درمورد جمهوری خواهانی که به مهاجمان کمک کردند”

رئیس اتاق ، نانسی پلوسیوی معتقد است که اگر اعضای کنگره ای باشند که به معترضین کمک کرده باشند ، می توان آنها را مقصر دانست. سایت این را گزارش می کند تپه. روزها شایعات دموکرات ها با این اعتقاد که همتایان جمهوری خواه آنها به طرفداران ترامپ در پیمایش کپیتول هیل کمک می کنند ، شدت گرفته است. این سوicion ظن از شهادت یک دموکرات ناشی می شود که ادعا می کرد برخی معترضین را در روزهای قبل از حمله در راهروهای کنگره سرگردان کرده اند. برخی از جمهوری خواهان آنها را همراهی می کردند. رهبر اقلیت ، محافظه کار کوین مک کارتی وی خواستار ایجاد کمیسیون تحقیق دو حزب شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.