[ad_1]

جو بایدن اکنون کلاهبرداری (بد) دونالد ترامپ. که شاید حتی او هم چندان بد نبود مخالف dem rدستورالعمل های مشابه و یکسانی را برای راه اندازی مجدد ارائه می دهداقتصاد ایالات متحده تا شده توسط کووید.

سلام ، جو ، کاری شبح وار انجام بده! کسی باید به او بگوید و به جاش جو بایدن او به محض اینکه ماه ها گفت که درست نیست ، به سیاست های جمهوری اعتماد کرد.

خلاصه اینطور به نظر می رسد بایدن نمی خواهد سیاست را کنار بگذارد ملی گرایی اقتصادی جریان به واشنگتن از جانب دونالد ترامپ.

رئیس جمهور جدید دموکراتدر واقع امروز او یک فرمان اجرایی فشار دادن دولت فدرال به فقط محصولات ساخته شده در آمریکا را بخریدشما در مورد این چیزی نشنیده اید ترامپ؟

زوج بایدن دستورات برای ایجاد پورتال وب که در آن شرکت های آمریکایی قادر به کنترل کدام هستند قراردادها آنها در عوض بودند به شرکتهای خارجی اختصاص داده شده است.

“ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که آنها خرید می کنند محصولات آمریکایی ساخت آمریکا“او گفت بایدن صحبت از معاهدات فدرال. و بدین ترتیب اراده برای ادامه سیاست مداخله با هدف تأیید می شود ترویج بخش تولید آمریکا. درست مثل او ترامپ.

پس از آن سیاست بسیار مورد نیاز است بحران شدید اقتصادی تولید شده توسط یک بیماری همه گیر پوکی.

اما درخواست آن دشوار است بایدن همانطور که برای آن بود ترامپ با فرمول آن “آمریکایی بخرید

معیاری که اغلب با مخالفت اعضای آن مواجه می شونددولت آمریكا. که آنها از آن ترسیده بودند اقدامات متقابل از کشورهای دیگر

با توجه به اطلاعات از شهروند عمومی، دولت فدرال هر سال خرج کن 600 میلیارد دلار خرید عمومی. و یک تکه کیک خوب به ناچار درون آن می افتد صندوق های نقدی شرکت های بین المللی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *