[ad_1]

ل“آمریكا وقت خاصی را می گذراند با توجه به تحرک، بعد از انتخاب جو بایدن در واقع یک قوی وجود دارد راه افتادن به سوی سبز، تعیین سطح در پس زمینه صنعت نفت که با دولت ترامپ او سود برده است.

احساس تهدید شده توسط سیاست های بایدن ، تولید کنندگان سوخت و پتروشیمی ایالات متحده (AFPM) به روزنامه آمریكایی رویترز گفت كه قبلاً چنین كرده است خطاب به نمایندگان دولتی و ملی صنعت ذرت و سوخت های زیستی برای تصویر سازی گزینه های دیگر برای وسایل نقلیه الکتریکی به منظور حفظ بازار سوخت های مایع.

درواقع من تولیدکنندگان روغن آنها می خواهند همه چیز را روی سوخت های زیستی متمرکز کنید به محض اینکه متوجه شدید زمان سوختهای کلاسیک در حال اتمام است اما بایدن با تمرکز بر این ، جایی برای تفسیر باقی نگذاشت 100 on در برق؛ ایده رئیس جمهور به لطف اظهاراتی که چند روز پیش در آن او اعتراف کرد که می خواهد بسیار روشن و مشخص است کل ناوگان دولتی را به EV تبدیل کنید است یارانه های فدرال را برای خرید یک ماشین با انتشار صفر مجدداً معرفی کنید.

آنها فقط یادآوری روزهای ترامپ هستند ، زمانی که گرمایش جهانی دست کم گرفته شد ، بایدن کاملا مشخص است در جهت مخالف برای جبران خسارات ناشی از دولت قبلی حتی اجاره های حفاری را به حالت تعلیق در خواهد آورد.

کالیفرنیا تصمیم گرفته تا سال 2035 کلیه موتورهای احتراق داخلی را ممنوع کند.، انتخابی که سایر کشورهایی را که چنین تصمیماتی را ارزیابی می کنند تحت تأثیر قرار داده است. جنرال موتورز اعلام کرده است که فقط خودروهای برقی تولید خواهد کرد، صنعت نفت را حتی بیشتر به ورطه پرتاب می اندازند ، حتی زمانی که شرکت های پیشرو در تولید سوخت های زیستی انتظار فرصت مناسب را دارند.

طرح به همان سادگی که موثر است کاهش انتشار با تغییر در مخلوط سوخت ، خواهد شد افزایش اکتان برای باعث کاهش آلودگی بنزین شود، با استفاده از اتانول – گرفته شده از شرکت های سوخت زیستی – دومی یکی از قوی ترین تقویت کننده های اکتان شناخته شده است. این پروژه در جلسه ای در ماه فوریه ارائه خواهد شد همچنین باید غرفه دارانی از انجمن سوخت های تجدید پذیر (RFA) شرکت کنند ، اما فرضیات منفی است، در حقیقت رئیس RFA جف کوپر منتظر بود حاضر به شرکت در بحث نیست توسط AFPM برای این توافقنامه شبح “برنده شدن”.

آیا رقابت طولانی مدت بین AFPM و RFA تحت الشعاع قرار خواهد گرفت تا سعی شود از سلطه مطلق ماشین الکتریکی دست نکشد ، یا اینکه خیلی دیر است؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *