[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا قصد دارد روند تابعیت نه میلیون مهاجر را “ساده” كند. این گزارش توسط کانال France 24 به نقل از منابع در دولت ایالات متحده گزارش شده است.

مطابق با گزارش ها از نظر اپراتور تلویزیون ، هدف بایدن برای رد سیاست مهاجرت “شکست خورده” سلف خود ، دونالد ترامپ است.

به ویژه ، رئیس دولت مجموعه ای از دستورات اجرایی را امضا می کند که روند مهاجرت در ایالات متحده را تغییر می دهد ، و این به معنای بازگشت به سیاست های “فراگیرتر” است. علاوه بر این ، موانع قانونی مهاجرت و ادغام تحمیل شده توسط دولت ترامپ مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی گفت: “هدف این است که اعتماد به نفس را در سیستم حقوقی مهاجرت خود برگردانیم و ادغام آمریكا را تقویت كنیم. پرزیدنت ترامپ چنان بر روی دیوار متمركز بود كه هیچ كاری برای رفع علت اصلی دلیل رفتن مردم به مرزهای جنوبی ما انجام نداد.” در اداره کشور.

وی افزود: “این یک استراتژی محدود ، بی فایده و ساده لوحانه بود و شکست خورد.”

قبل از آن ، بایدن امضا کرده بود قانونی که لغو محدودیت های ورود به کشور برای شهروندانی است که از کشورهایی با جمعیت غالب مسلمان و آفریقایی می آیند.

استراتژی ترامپ علیه مهاجرت غیرقانونی

یکی از مفاد ترامپ سیاست “تحمل صفر” است که در آوریل 2018 معرفی شد ، و پیگرد قانونی برای هر کسی که به طور غیرقانونی از مرز ایالات متحده عبور کرده است را پیش بینی می کند. مقامات آمریكایی بلافاصله خانواده های دارای فرزند را كه از مرز عبور غیرقانونی می كردند متوقف كردند ، پس از آن والدین در زندان و كودكان در بازداشتگاه های ویژه قرار گرفتند زیرا فرزندان مشمول مسئولیت کیفری نیستند. بین ماه مه و اوایل ژوئن 2018 ، بیش از 2000 کودک به این روش متوقف شدند. موضوع جدایی کودکان از خانواده هایشان به یک بحران بزرگ تبدیل شده است.

ترامپ بعداً فرمانی را برای پایان دادن به عمل جدائی خانوادگی مهاجران غیرقانونی امضا کرد. در این مصوبه همچنین آمده است که پلیس “اگر از ترس دستگیری کودک همراه با والدین کودک را در معرض خطر قرار دهد ، نباید تمام خانواده را متوقف کند.”

پسندیدن گزارش ها توسط AP ، در حالی که سیاست “تحمل صفر” اعمال شده بود ، بیش از 5500 کودک در مرز ایالات متحده و مکزیک از والدین خود جدا شدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *