[ad_1]

رئیس جمهور جدید خواهان احیای نسخه اسپانیایی بود که توسط ترامپ لغو شد و توانایی شناسایی جنسیت خود را به هر روش موجود

21/01/2021 بر ایلاریا رونکونه

جو بایدن در کاخ سفید دولتی را شروع می کند که کاملاً مخالف دولت دونالد است ترامپ و بسیار بیشتر شبیه باراک اوباما. این امر از روز اول نه تنها برای اقداماتی که وی دیروز بلافاصله پس از روی کار آمدن امضا کرده ، بلکه از طریق وب سایت کاخ سفید نیز قابل مشاهده است. WhiteHouse.gov قبلاً تغییر کرده است و یکی از مهمترین بازنگری ها بازگشت به گذشته یا دولت اوباما است: وب سایت کاخ سفید اسپانیا ، نسخه توسعه یافته توسط دولت ها بوته است اوباما فقط با سرمایه دار بسیار کوچک حذف می شود ، صحبت در مورد “تغییر ساختار سایت”.

همچنین بخوانید >>> اکنون که بایدن رئیس جمهور ایالات متحده است چه اتفاقی برای تیک توک خواهد افتاد

وب سایت کاخ سفید به زبان اسپانیایی

جامعه لاتین و بن 41 میلیون نفر که آنها آن را در ایالات متحده می گویند اسپانیایی آنها می توانند امروز جشن بگیرند. خولیو ریکاردو وارلا ، بنیانگذار روزنامه و رادیو شورشیان لاتین ، به این نکته اشاره کرد نسخه اسپانیایی زبان سایت – مستقیماً با تایپ کردن در نوار آدرس whitehouse.gov/es یا با دسترسی به منوی اصلی سایت قابل دسترسی است – دوباره در دسترس است.

همه نشانه های درج در وب سایت جدید کاخ سفید

نه تنها سایت اسپانیایی. نشانه های دیگری نیز وجود دارد که بیانگر ایده جو بایدن است و آنچه – همانطور که رای دهنده آرزو می کند – انتخابی است که انجام خواهد داد. این واقعیت که پورتال کاخ سفید دارای دامنه وسیع تری است نیز می تواند در توانایی پیمایش به روشی که اندازه متن را برای کاربران کم بینا افزایش می دهد ، دیده شود. دسترسی به اطلاعات حتی برای کاربران نابینا نیز آسان تر خواهد بود ، زیرا همه تصاویر بارگذاری شده عنوان برای شنیدن دارند.

برای شناخت و احترام بیشتر نسبت به اعضای جامعه LGBTQ ، امکان انتخاب – برای هر شهروند – ضمیر مرجع خود نیز وجود دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *