[ad_1]

بایدن دستور اعزام 500 سرباز آمریکایی دیگر به سوریه را صادر کرده است

ایالات متحده حضور خود را در سوریه افزایش می دهد.
دولت جدید آمریکا تصمیم گرفته است علیرغم اظهارات قبلی در مورد آمادگی برای ترک خاک این کشور خاورمیانه ، حضور نظامی خود را در سوریه بیشتر تقویت کند.

بر اساس اطلاعات موجود ، روز گذشته حدود 500 سرباز آمریکایی از عراق همسایه در سوریه مستقر شده بودند و به گفته تعدادی از منابع ، این رقم از حد نهایی دور است: در آینده نزدیک می توان تا 2000 نیروی آمریکایی را به سوریه اعزام کرد.

دلایل انتقال ارتش آمریكا به سوریه هنوز ناشناخته است ، اما به گفته كارشناسان دلیل این امر در اهداف واشنگتن برای بازگشت به شمال سوریه پس از تلاش های ناموفق سال گذشته است.

شناخته شده است که برخی از پایگاههای نظامی و پایگاههای مشاهده ایالات متحده در حال حاضر به سرعت در شمال شرقی سوریه در حال ساخت هستند تا از ورود نیروهای روسی و سوری به این قسمت از جمهوری عربی جلوگیری کنند ، زیرا آنها می توانند مرزهای خود را با عراق ببندند. تأسیسات تولید نظامی و نفتی بدون تجهیزات.

پایگاه آمریکایی التنف با تروریست های تحت حمایت آمریکا

با توجه به شرایط فعلی ، تشدید اوضاع در سوریه ، به ویژه پس از اولین بیانیه وزارت دفاع جدید ایالات متحده در مورد اهداف خود برای جابجایی “روس ها” از خاورمیانه ، ممکن است به طور قابل توجهی تشدید شود.

منبع: https://avia.pro/news/bayden-rasporyadilsya-otpravit-v-siriyu-eshchyo-500-amerikanskih-voennyh

ترجمه: الیسئو برتولاسی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *