[ad_1]

در تتریس روابط بین الملل ، دولت جدید ایالات متحده با رئیس روسیه روبرو می شود. یک مسیر دشوار ، با توجه به اینکه روابط واشنگتن و مسکو چندین اشک را تجربه کرده است: از زمان جنگ در گرجستان ، از طریق حمله به کریمه ، بحران اوکراین و نفوذ روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

به نظر می رسد ریاست جمهوری بایدن از همه ابهامات خارج شده و از مسکو می خواهد تا پاسخ دهد: “ما با روسیه در حال توسعه منافع ایالات متحده هستیم و در عین حال می خواهیم روسیه از اقدامات بی پروا و متناقض خود آگاه شود. وی گفت ، برای این منظور ، رئیس جمهور برای ارزیابی کامل حمله سایبری به SolarWinds ، دخالت روسیه در انتخابات 2020 ، استفاده از سلاح های شیمیایی علیه الکسی ناوالنی رهبر مخالف روسیه و سخاوت سخاوتمندانه نیروهای آمریکایی در افغانستان تلاش می کند تا اطلاعات را ارزیابی کند. جن پساکی ، یک مقام کاخ سفید در یک کنفرانس خبری.

در حالی که اطلاعات تحقیق می کند ، تلاش برای از سرگیری شروع جدید است

بسیاری از جبهه های باز تحقیق وجود دارد ، اما آنها با نیازهای مهم و اجتناب ناپذیر همکاری در هم آمیخته اند. در حقیقت ، تنها پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای بین روسیه و ایالات متحده ، شروع تازه در سال 2010 برای مدت 10 سال امضا شد.

برای طولانی کردن آن ، او ترامپ را بدون موفقیت امتحان کرده بود ، اکنون بایدن در تلاش است تا جایی در کرملین پیدا کند ، اما همچنین برای بررسی جزئیات پیشنهاد ایالات متحده وقت می خواهد. به طور خلاصه ، روشی که هنوز حرف آخر درباره آن گفته نشده است ، در حالی که واشنگتن و بسیاری دیگر از دفاتر غربی منتظرند بدانند که پس از دستگیری مخالف روسی که به تازگی به خانه بازگشته ، الکسی ناوالنی چه اتفاقی خواهد افتاد. انتخابی که کرملین مجبور است با دقت بررسی کند تا باعث شکستگی بیشتر نشود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *