[ad_1]

17 دستورالعمل امضا شده توسط رئیس جمهور جدید ایالات متحده وجود دارد ، جو بایدن، در اولین روز حضور در دفتر در میان آنها توقف در دیوار معروف در مرز با مکزیک ، که در مبارزات ریاست جمهوری این کشور ثروت زیادی کسب کرده است. ترامپ در برابر کلینتون. نه تنها دیوار ، در واقع بسیاری از دستورات دیگر صادر شده توسط چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا وجود دارد.

بایدن می گوید با مکزیک کنار دیوار بایستید

برای تغییر وارد شوید ، آیا می خواهید ورق بزنید؟ بایدن او می خواست اولین روز خود را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده ترک کند ، راهی برای پاک کردن آنچه بود دوران ترامپ: با توقف فوری اعلام وضعیت اضطراری ملی ، که به عنوان “بهانه” برای تأمین هزینه های دیوار مورد استفاده قرار گرفت ، بنابراین ساخت دیوار ضد مهاجر در مرز مکزیک متوقف می شود. “هیچ زمانی بهتر از امروز برای شروع وجود نداردنظر بایدن برای خبرنگاران در دفتر بیضی شکل. علاوه بر این ، 20 ژانویه به عنوان روز وحدت ملی اعلام شد ، راهی برای دعوت آمریکاییان “به اتحاد و نوشتن فصل بعدی در تاریخ دموکراسی ما ، تاریخ نجابت و عزت ، عشق و آشتی ، از عظمت و فضیلت”.

نه فقط دیوار

توقف در دیوار “معروف” بین ایالات متحده و مکزیک فقط یکی از آنهاست هفده دستور اجرایی صادر شده توسط رئیس جمهور جدید بایدن. در حقیقت ، چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده دستور اقدامات جدیدی از جمله الزام به پوشش و فاصله اجتماعی در ساختمانها و مناطق فدرال برای مبارزه با گسترش Covid ، لغو ممنوعیت ورود به ایالات متحده برای شهروندان برخی از کشورهای مسلمان و ونزوئلا و شمال. کره ، خط لوله Keystone بین کانادا و ایالات متحده متوقف می شود.

به طور خلاصه ، بایدن از اولین روز ریاست جمهوری خود می خواست یک حس تغییر ایجاد کند. دوره جدیدی که باید ایالات متحده را از یکی از بدترین بحران های اقتصادی ، بهداشتی و اجتماعی که ستاره ها و راه راه ها با آن روبرو بوده اند خارج کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.