[ad_1]

پیام “مضاعف” از مسکو – دیمیتری پسکوف سخنگوی پوتین گفت که هرگونه بهبود روابط بین روسیه و ایالات متحده به دولت بایدن بستگی دارد. “روسیه صدها سال به زندگی خود ادامه خواهد داد ، و به دنبال روابط خوب با ایالات متحده است. اینکه واشنگتن اراده سیاسی متقابل داشته باشد ، به آقای بایدن و تیم وی بستگی خواهد داشت.” این پیام خصوصاً دوستانه ای نیست که کرملین به دنبال اعلام استقبال از اراده سیاسی ایالات متحده برای تمدید این معاهده ، پیام آن را دنبال کرده است. شروعی جدید برای کاهش سلاح های هسته ای بیان شده توسط آنتونی بلینکن ، منتخب رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده جو بایدن به عنوان وزیر امور خارجه بعدی. پسکوف گفت: “شما می دانید که روسیه و رئیس جمهور روسیه از حفظ این سند اساسی و اساسی از نظر ثبات و امنیت استراتژیک جهانی حمایت می کنند.” بنابراین ، اگر در واقع همکاران آمریکایی ما اراده سیاسی برای حفظ این سند را از طریق گسترش اولیه آن نشان دهند ، این تنها می تواند مورد استقبال قرار گیرد. “

رئیس جمهور آلمان اشتاین مایر: “امداد” – “علی رغم تلاش برای از بین بردن ساختار نهادی آمریکا ، رأی دهندگان و فرمانداران ، قوه قضاییه و کنگره قدرت خود را نشان داده اند” و “من بسیار اطمینان دارم که جو بایدن امروز به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد کرد و به کاخ سفید نقل مکان کرد. من این را می دانم. بسیاری از مردم در آلمان این احساس را به اشتراک بگذارید. “رئیس جمهور آلمان ، فرانك والتر اشتاین مایر ، این سخنان را در بیانیه ای ویدیویی در وب سایت خود و رسانه های اجتماعی گفت و امروز از او به عنوان” روز خوب برای دموكراسی “یاد كرد.

بوریس جانسون: “ما روابط بین ایالات متحده و انگلیس و ناتو با بایدن را تقویت خواهیم کرد” – نخست وزیر انگلیس قصد دارد تا “همکاری نزدیک با رئیس جمهور جو بایدن” را تقویت کند تا هم “روابط بین اقیانوس اطلس” بین ایالات متحده و انگلیس و هم نقش “ناتو” در جهان تقویت شود. بوریس جانسون روز چهارشنبه هنگام پاسخ به حملات رهبران مخالف – کارگر کی استارمر ، مستقل اسکاتلندی ایان بلکفورد و لیبرال دموکرات – ادعا به روابط خود با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور کنونی ، روز چهارشنبه در زمان س duringال به مجمع عمومی این موضوع را تکرار کرد. نخست وزیر توری همچنین گفت که داشتن “بهترین رابطه ممکن” با هر رئیس جمهور آمریکا به عنوان نگرش “منطقی” هر رئیس دولت انگلیس ضروری است. استارمر ، بلكفورد و دیوی ، به نوبه خود ، ظهور بایدن را لحظه ای “امید به جهان” و “آهی راحت” ارزیابی كردند و رئیس جمهور جدید دموكرات را تبریک گفتند. در حالی که رئیس مجلس نمایندگان ، لیندسی هویل نیز پیام گرم آرزوهای خوبی را به بایدن و معاون وی ، كامالا هریس ارسال كرد. سخنان مقدماتی جانسون به بایدن در پیام تبریک رسمی توسط دومنیک راعب ، وزیر امور خارجه وی ، از طریق وزارت امور خارجه به واشنگتن منعکس شد: “از تغییر اقلیم گرفته تا تجارت آزاد و امنیت ، دو کشور ما روابط نزدیک و روابط ویژه ای دارند. روابط ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما در مورد اولویت های مشترک به عنوان یک نیروی خوب در جهان هستیم. “

اسرائیل ، نتانیاهو به بایدن: “در مواجهه با یکدیگر ، اولین ایران است” “من مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای تقویت بیشتر اتحاد ایالات متحده و اسرائیل و ادامه گسترش صلح بین اسرائیل و جهان عرب و مقابله با چالش های مشترک ناشی از تهدید ایران هستم.” بنابراین ، نخست وزیر بنیامین نتانیاهو خطاب به رئیس جمهور تازه منصوب شده ایالات متحده صحبت کرد. وی در پایان گفت: “ما دوستی گرم و شخصی داریم که قدمت چند دهه دارد. برای شما آرزو می کنم” ، بهترین آرزوها را داشته باشید. نتانیاهو همچنین کمال هریس معاون رئیس جمهور را تبریک گفت.

نامه حزب دموکرات و دبیر زینگرتی – رئیس جمهور محترم جو بایدن ، در آستانه مراسم سرمایه گذاری به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده ، من می خواهم صمیمانه تبریک بگویم ، اما مهمترین حمایت از دموکراتها و دموکراتهای ایتالیا است. این مراسم بالاترین جشن دموکراسی است ، نه تنها برای مردم آمریکا ، بلکه برای همه کسانی که مانند ما برای محافظت و ترویج ارزش های آزادی در سراسر جهان می جنگند. اتفاقی که چند روز پیش در کنگره واشنگتن رخ داد ، توهین به همه کسانی است که برای دموکراسی می جنگند ، جایی که “من” با “ما” جای می گیرد ، جایی که ظلم و نابرابری با موارد جدید جایگزین می شود. فرصت هر کسی که در محکوم کردن خشونت و حمله به نهادهای دموکراتیک مردد باشد ، دشمن ارزشهای مشترک ما در زمینه صلح ، آزادی و تحمل است. رویای افراط گرایان تقسیم بشریت است. در عوض ، رهبر رهبر دموکرات اتحاد در نشانه همزیستی ، گفتگو و آزادی است. همانطور که باب کندی گفت: “آنچه مذموم است ، آنچه برای افراط گرایان خطرناک است ، به دلیل افراطی بودن آنها نیست ، بلکه به دلیل عدم تحمل آنها است. شر همان چیزی نیست که آنها در مورد اعتقادات خود می گویند ، بلکه آن چیزی است که آنها در مورد مخالفان خود می گویند. ایالات متحده و اروپا با هم نقشی اساسی در ساختن جهانی بدون ترس بازی کرده اند. هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد و بسیاری از مشکلات برای مواجهه با آنها ، و بی عدالتی برای مبارزه وجود دارد. ما می دانیم که با هم ، دموکرات ها و مترقیان در سراسر جهان می توانند در ایجاد آینده ای امید برای بشریت سهیم باشند. من متقاعد شده ام که در طول دوره مسئولیت شما قادر خواهیم بود تعصبات ایجاد شده در سال های اخیر را اصلاح کنیم ، همکاری خود را تقویت کرده و به طور فعال در ایجاد جوامع مرفه تر و آزاد ، دستیابی به اهداف جدید برای منافع مردم و در دسترس همه کمک کنیم. همه گیری که همه بشریت با آن روبرو است به ما می گوید که هیچ چیز مانند گذشته نخواهد بود. پیش از این هرگز فرصتی برای ساختن جهانی بر اساس دیگری نداشته ایم. اعلامیه شما درباره ورود مجدد ایالات متحده به توافق نامه های پاریس در مورد تغییرات آب و هوایی و قصد اعلام شده برای میزبانی اجلاس کشورهای بزرگ اقتصادی جهان در این مورد خبر بسیار خوبی است و ابرهای تاریک آسمان اقتصادهای جهان را روشن می کند. من امیدوارم که در G20 ، به ریاست ایتالیا و طی COP26 بعدی ، بتوانیم با هم کار کنیم و روی سه کلمه تمرکز کنیم: سیاره ، مردم ، رفاه و همراه با پیشنهادات مشخص برای کاهش نابرابری های ناشی از جهانی شدن ، که هنوز هم در قلب هدف توسعه یکپارچه انسان است.
با اعتماد به دیدن شما ، لطفا گرمترین آرزوهای ما را بپذیرید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *