[ad_1]

افتتاحیه جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده چهارشنبه ، 20 ژانویه برگزار می شود ، و از روز اول موجی از دستورات اجرایی با هدف معکوس کردن مسیر کشور در مورد مسائل محیط زیست ، مهاجرت و مدیریت همه گیری.

بایدن ، اولین حرکت های رئیس جمهور جدید است

رئیس ستاد بایدن ، رون کلاین، گفت كه ده روز نخست دوره بایدن با اقدامات مختلفی روبرو خواهد شد كه بسیاری از آنها بلافاصله اعمال می شوند. طبق برنامه تنظیم شده توسط کلین در حین پخش از Cnn، آنها روز چهارشنبه امضا می شوند ورود مجدد ایالات متحده به توافق نامه های آب و هوایی پاریس و لغو ممنوعیت سفر که مانع ورود اکثریت مردم تعدادی از کشورهای مسلمان به ایالات متحده شد. اولین نشانه مسئولیت نبرد جهانی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است برای شرکتهای ثبت شده در وال استریت اثرات طولانی مدت اقتصادی نخواهد داشت؛ دوم ، نگرش تعصب نسبت به بیگانگان را می شکند ، که تنها “تقصیر” آنها این است که آنها از کشورهایی می آیند که تهدید رادیکالیزاسیون اسلامی آنها را تهدید می کند. بنابراین کلین:

“روزی که رئیس جمهور منصوب می شود ، رئیس جمهور ده فرمان اجرایی را امضا می کند. وی از وزارت آموزش و پرورش خواهد خواست تا تعطیلات وام در محل را برای میلیون ها دانشجو تمدید کند ، تحت توافق نامه آب و هوای پاریس قرار گیرد و تحریم مسلمانان را لغو کند. وی با سفارش استفاده از ماسک در ساختمان های فدرال و هنگام مسافرت بین ایالت ها ، “چالش استتار 100 روزه” را آغاز خواهد کرد. این مدت توقف در اخراج ها را افزایش می دهد. “

در روز دوم دفتر ، پنجشنبه ، 21 ژانویه ، دفتر بایدنبلافاصله ابتکار عمل را برای اجرای اقدامات کمک اقتصادی در خانه برای خانواده های کارگران آسیب دیده از بحران به عهده خواهد گرفتاو به نقشه راه رئیس جمهور آینده ایالات متحده اشاره می کند. به ویژه انتظار می رود راه اندازی بسته جدید کمک 1.9 تریلیون دلاری باشد ، که شامل سایر موارد ، 2000 مزایای ماهانه برای خانواده های دشوار است که قبلاً دونالد ترامپ وی گفته بود كه از او حمایت می كند (برخلاف جمهوری خواهان كه تاكنون در سنا اکثریت داشته اند).

از هفته آینده ، دولت بایدن “برای ارتقا justice عدالت و حمایت از جوامع رنگین پوست و سایر جوامع محروم اقدام خواهد کرد”. همچنین سیگنالی برای این منظور از طریق معرفی قانونی با هدف جلوگیری از بازگرداندن کودکان مهاجرانی که هنگامی که هنوز خردسال بودند به ایالات متحده وارد شدند ، صادر خواهد شد: آنها به اصطلاح “رersیاپردازان” هستند ، کسانی که رویای ادغام در ایالات متحده را دارند و ترامپ به آنها قول خط تند داده بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *