[ad_1]


دستگیری شوک در ایالات متحده: یک دختر 9 ساله توسط پلیس دستبند شد ، او همچنین با اسپری گزنده اسپری کرد تا بی حرکت شود. این اتفاق در روچستر ، شمال نیویورک رخ داد. مراحل دستگیری توسط “دوربین های بدن” که در اختیار مأموران قرار گرفته بود ، مستند شده است ، یک زن و مرد با تلفن تماس گرفتند که از “مشکلات خانوادگی” و “رفتار خودکشی” توسط یک کودک خبر دادند.

https://www.youtube.com/watch؟v=M16D0Pn6Raw

این عکس ها نشان می دهد که پلیس این دختر را با دستبند بسته و سعی دارد سوار او کند تا او را به یک مرکز روانپزشکی منتقل کند در حالی که دختر گریه می کند و از پدرش کمک می خواهد. در یک مرحله ، در مراحل آشفته دستگیری ، یکی از افسران به او گفت: “بس ، شما مثل یک کودک رفتار می کنید.” و او پاسخ می دهد: “اما من کودک هستم.” دختر کوچک سعی می کند خودش را آزاد کند ، مامور را لگد می زند ، “دوربین بدن” را می زند. در ویدئویی دیگر ، زن پلیس در حال تهدید شنیده می شود: “این آخرین فرصت است ، در غیر این صورت من اسپری را در چشمان شما اسپری می کنم”. یک دقیقه بعد ، یکی از همکاران شنیده می شود که می گوید: “حالا از اسپری استفاده کنید.”

تصاویر نشان می دهد که زن پلیس قوطی را بیرون آورده و آن را تکان می دهد. بعداً دختر کوچک به بیمارستان عمومی روچستر منتقل شد. اما پرونده تمام نشده است. رئیس پلیس محلی سینتیا هریوت-سالیوان ، برخورد پلیس را “غیر قابل قبول” خواند. وی به خبرنگاران گفت: “من نمی خواهم به شما بگویم كه سمپاشی روی یك دختر 9 ساله خوب است زیرا اینگونه نیست.” ما سخت تلاش خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که این اتفاقات هرگز تکرار نخواهد شد. ” لولی وارن ، شهردار روچستر گفت که او با مادر این دختر صحبت کرده و یک تیم بهداشت روان را هدایت کرده است. وی گفت: “از این ویدئو مشخص است که ما برای حمایت از فرزندان و خانواده های خود باید کارهای بیشتری انجام دهیم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.