[ad_1]

جیکوب چانسلیمعروف به جیک آنجلی ، “شمن” QAnon که در 6 ژانویه به سمبل حمله به کپیتول هیل تبدیل شد ، آماده شهادت علیه دونالد ترامپ در روند استیضاح ، که از 8 فوریه در سنا آغاز می شود. وکیل وی ، آلبرت واتکینز ، چنین گفت. این وکیل توضیح داد که موکل وی تحت تأثیر رئیس جمهور سابق قرار گرفته است ، اما اکنون پس از امتناع سرمایه دار از بخشش او و سایر افراد درگیر در قیام ، ناامید شده است. واتکینز که می خواست تأکید کند که سخنان ترامپ توسط مشتری خود به عنوان “دعوت برای رفتن به کنگره و جنگ” تفسیر شد ، گفت: “وی احساس می کند توسط رئیس جمهور خیانت شده است.”

دادستان های فدرال دو عضو از شبه نظامیان راست افراطی پسران مغرور را متهم کرده اند كه قصد حمله به كنگره را دارند. آنها دومنیک پتزولا و ویلیام پپه از ایالت نیویورک هستند. این دو اولین اعضای سازمان عالی و نژادپرست هستند که به برنامه ریزی اقدام متهم شده اند. در روزهای اخیر ، کیفرخواستهای مشابهی علیه اعضای شبه نظامیان دیگر ، نگهبانان سوگند تنظیم شده است. این دو نفر به برداشتن موانع برپا شده توسط پلیس در تلاش برای کنترل جمعیت و سرقت اشیا owned متعلق به پلیس متهم شده اند. علاوه بر این ، هنگامی که FBI خانه Pezzola را جستجو کرد ، او نشریاتی را در مورد نحوه ایجاد وسایل اساسی پیدا کرد.

گروه نژادپرست و راست گرای پسران مغرور در درگیری های خیابانی با مبارزان ضد ضد و تظاهرات علیه ماده زندگی سیاه در ایالات متحده مشهور شدند. قبل از انتخابات ، آنها مقداری از ترامپ دریافت کردند وقتی ترامپ جمله ای را که معروف شد گفت: “عقب نشینی و منتظر بمان” ، عقب نشینی کرد و آماده اقدام بود.

نظریه پرداز توطئه و راست افراطی ، جمهوریخواه تازه انتخاب شده گرجستان ، مارجوری تیلور گرینپیرو QAnon ، به جای آن همکار خود را از حزب دموکرات مجبور کرد کوری بوش، همسایه ای در یک اتاق اداری ، برای درخواست جابجایی. بوش گرین را به عنوان خطری برای امنیت خود محکوم کرد ، حتی به این دلیل که ماسک به دست نداشت: “گرین و کارمندانش در راهرو به من حمله لفظی کردند و مرا به شبکه های اجتماعی هدایت کردند. من برای امنیت خود دفتر خود را از او دور می کنم.” بوش در توییتر خود نوشت: گرین ، معروف به اظهارات نژادپرستانه و یهودستیزانه ، در پاسخ به پاسخ جمهوری خواه به درخواست وی برای ماسک صورت ، گفت بوش دروغگو بود و “اوباش تروریستی” را رهبری می کرد زیرا از زندگی سیاه زندگی حمایت می کرد موضوع.

تبادل اتهامات ، همراه با افزایش خواسته های سانسور ، تا زمان اخراج ، علیه گرین به استناد به خشونت علیه اعضای کنگره. رئیس ستاد انتخابات حقوق بشر با بیان اینکه جمهوری خواه از کمیته هایی که در آن عضو است برکنار شد ، گفت: “اخباری مبنی بر اینکه نماینده کنگره به طور علنی از اعدام مقامات دولتی حمایت کرده و به نوجوانی که از کشتار در مدرسه جان سالم به در برده است ، حمله لفظی کرده است ، بسیار نگران کننده است.” ، از جمله یکی برای مدرسه.

برخی از نمایندگان مجلس دموکرات خواستار رای گیری برای اخراج سبزها شده اند که بارها قتل عام در مدارس را جعلی خوانده اند. روز گذشته ، والدین قربانیان قتل عام در مدرسه خواستار اقدامات علیه او شدند. قرار است جلسه ای بین وی و کوین مک کارتی رهبر جمهوری خواهان در روز چهارشنبه برگزار شود ، گرچه جمهوریخواهان هرگز صدایش را علیه او بلند نکرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *