[ad_1]

در یک نقطه خاص ، گروه کر شروع می شود: “ماستلا! ماستلا!”. به این ترتیب ، راست میانه سخنان كنته را تمسخر می كند و شهردار بنونتو را در آن زمان به عنوان یك استخدام برای مدیران ، در زمین به چالش می كشد. و هنگامی که نخست وزیر می گوید ایتالیا “تنها کشوری است که مجلس را به شدت درگیر توسعه برنامه بهبودی کرده است ، از نیمکت های لگا فریاد می کشد:” دروغگو! دروغ گو! “سه نماینده مجلس نشانه هایی از خود نشان می دهند:” استعفا دهید! “

نخست وزیر در مجلس 54 دقیقه صحبت کرد ، در حالی که دوازده تشویق توسط وی قطع شد ، اما سرانجام حق با اخراج “استعفا!” او را اخراج کرد. هنگامی که وی نیروهای مسئول و طرفدار اروپا را علیه “قانون حاکمیت” فراخواند ، سایر اعتراضات به طور خودجوش رونق گرفت. روبرتو فیکو ، رئیس اتاق مجبور می شود قانونگذاران را به دستور آنها فراخواند و سالوینی وی را با مراجعه به قانون انتخابات متناسب ، یکی از اولویت هایی که باید به گفته نخست وزیر ، آزار داد ، “او در مریخ زندگی می کند!” رای. یا اگر رئیس جمهور جمهوری خواهان آن بود ، جناح راست میانه دارای زن ، مرد ، انرژی و اشتیاق است که به لطف تاباچی به راهروها منتقل نمی شوند ، “سالوینی اضافه کرد ، به طور زنده در فیس بوک.” مسئولین و سازندگان ، صندلی های راحتی “، او شکایت می کند. او می گوید که امکان رای گیری با همه گیری وجود دارد:” در هلند آنها در 17 مارس رأی می دهند و در پرتغال روز یکشنبه رئیس جمهور جدید جمهوری را انتخاب می کنند “.

“وکیل کونته ، ابتدا شما یک پوپولیست بودید ، سپس یک طرفدار اروپایی ارتدوکس ، ابتدا در سمت راست ، سپس در سمت چپ ، سپس در مرکز ، بلکه یک سوسیالیست و یک لیبرال بود. ابتدا طرفدار و سپس علیه مهاجرت غیرقانونی ، Tav ، سهمیه 100 … اول دوست و سپس دشمن سالوینی ، بلکه رنتزی و همچنین دی مایو. همه چیز برای ماندن در جایی که او است “، گفت: جورجیا ملونی ، معاون رئیس جمهور و رئیس برادران ایتالیایی در بیانیه ای علیه به دولت کونته اعتماد کرده و چندین بار به نخست وزیر حمله کرده و همیشه او را “وکیل کنته” خطاب کرده است. وی ادامه داد: “بارباتروکو این است که خود را به عنوان کسی که می خواهد ایتالیا را پس از تخریب دوباره از نو بسازد ، ارائه دهد” و کی می داند قطب نما ها برای این عملیات چقدر مفید خواهند بود! اما من معتقدم که این بار بازی ها جواب نمی دهند. ” سرانجام ، در مورد اصلاح قانون انتخابات به نقل از نخست وزیر ، ملونی گفت: “یک وضعیت اضطراری وجود دارد ، اما آنها با آن کنار می آیند.”

“رئیس جمهور كنته ، آیا شما مطمئن هستید كه رئیس جمهور جمهوری به شما اجازه می دهد كه در غیاب اکثریت مطلق حاكم شوید؟ پس از آنكه وی از انتصاب راست میانه در سال 2018 خودداری كرد زیرا در مورد اعداد یقینی وجود نداشت. در مورد قوانین دموكراسی فقط به راست میانه؟ قوانین برای همه صدق می کند “، وی افزود.

آنتونیو تاجانی ، در مورد درخواست نخست وزیر از نیروهای لیبرال ، یا بهتر بگوییم آزورای ناراضی ، تحسین کرد: “آنها ما را می خواستند ، اما با ضرر رد شدند.” وی افزود: “سخنرانی كنته كتاب نیت همراه با پیشنهاداتی برای اماكن است …”

راست میانه سپس قطعنامه ای ارائه داد كه در آن از كنته خواست كه استعفا دهد. در آن آمده است: “اتاق ، پس از شنیدن اطلاعیه های نخست وزیر در مورد اوضاع سیاسی فعلی ، با توجه به درام بحران فعلی بهداشت ، اقتصادی و اجتماعی و عدم توانایی آشکار مجری فعلی در مقابله با آن ؛ اعلامیه های کافی برای اطمینان از حاکمیت پایدار و مهمتر از همه فشردگی تصمیماتی که بر رهبری کشور تأثیر می گذارد. با توجه به همه موارد سیاسی نهادی که مدیر اجرایی کنونی در تلاش است تا پارلمان سازی بحران دولت را حل کند ، اما نه. بعلاوه ، هر تعداد در پارلمان منجر به اکثریت مصنوعی می شود ، که بدون حمایت کافی پارلمان ، یک مجریه ضعیف را تشکیل می دهد. تأکید کرد که ، در هر صورت ، اکثریت اکثریت در حمایت از دولت در حال کنار گذاشتن پارلمانی شدن بحران است ، این منعکس کننده خواست مردم نیست ؛ دولت را درگیر می کند: استعفا دهد. “توسط رهبران گروههای Molinari (Lega) ، Gelmini (Forza Italia) ، Lollobrigida (Fdi) ، lupi (Noi conItalia) و Silli (بیایید تغییر کنیم) امضا شد. موقعیتی که Francesco Lollobrigida به طور خلاصه به شرح زیر است: “راه اصلی رأی دادن است.” کلودیو بورگی (لگا) در توییتر خود نوشت: “من نمی فهمم که چگونه ایتالیا ویوا می تواند پس از چنین سخنرانی رای ممتنع بدهد و رأی مخالفی ندهد.”

این سناتور در توئیت خود نوشت: “کانته چین را به عنوان متحد استراتژیک ایتالیا در شرایط برابر با ایالات متحده قرار داده است. توسط Forza Italia Andrea Cangini. همانطور که از نیمکت های راست میانه گفت ، اعتراضات سرزنده ای صورت گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *