[ad_1]

ده اقدام و چهار میلیارد یورو از بودجه اتحادیه اروپا برای “غلبه بر سرطان”: این طرحی است که توسط کمیسیون اروپا تصویب شده است. از جمله اهداف: واکسن بیشتر برای از بین بردن سرطان دهانه رحم تا سال 2030. “نسل بدون دخانیات” و غربالگری سرطان پستان ، دهانه رحم و روده بزرگ برای 90٪ از متقاضیان تا سال 2025.

در بخش مراقبت ، تعهد این است که اطمینان حاصل شود که 90٪ بیماران سرطانی تا سال 2030 به شبکه ای از مراکز ملی شناخته شده اتحادیه اروپا دسترسی دارند.

این طرح اقدام برای بهبود پیشگیری ، تشخیص زودهنگام ، درمان و کیفیت زندگی بیماران سرطانی را تشویق می کند. این پیشگیری شامل جنگ علیه سو tobacco مصرف دخانیات و الکل از طریق مداخلات مالیاتی و برچسب زدن به نوشیدنی ها و اقداماتی برای تقویت فعالیت بدنی و مصرف میوه و سبزیجات با کاهش مصرف گوشت است. واکسیناسیون علیه ویروس پاپیلوما نیز به منظور ایمن سازی حداقل 90٪ از زنان جوان در اتحادیه اروپا تا سال 2030 و افزایش نسبت پسران ضروری تلقی خواهد شد.

در زمان تشخیص زودهنگام ، یک طرح غربالگری مشترک جدید برای حمایت از هدف غربالگری 90٪ از جمعیت اتحادیه اروپا که مجاز به انجام آزمایشات سرطان پستان ، دهانه رحم و روده بزرگ هستند تا سال 2025 ارائه خواهد شد. و درمان سرطان برای همه “نیز امسال برای کمک دسترسی به تشخیص و درمان ابتکاری را بهبود ببخشید ، و ابتکار عمل اروپا برای درک سرطان (UNCAN.eu) به شناسایی افراد در معرض خطر ابتلا به سرطان های شایع کمک می کند.

ابتکار دیگر ، ابتکار عمل بهتر برای بیماران سرطانی ، بیماران سرطانی را هدف قرار داده و مراقبت های بعدی را برای بهبود کیفیت زندگی بیماران و بازماندگان متمرکز خواهد کرد. این شامل توانبخشی ، عود احتمالی سرطان و بیماریهای متاستاتیک و اقدامات برای حمایت از ادغام اجتماعی و ادغام مجدد در محل کار است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *