[ad_1]

انگلیس پس از لازم الاجرا شدن ، کشوری است که به طور فزاینده ای تقسیم شده است Brexit. انگیزه های استقلال هرگز مانند ماه های اخیر دوام نیافته اند.

آخرین تأیید از طرف مطالعه اخیر ساندی تایمز، در چهار کشور عضو پادشاهی متحده (انگلیس ، اسکاتلند ، ولز ، ایرلند شمالی) برای ارزیابی نگرش نسبت به اتحادیه.

انگلستان: رأی دهندگان در ایرلند شمالی خواستار همه پرسی هستند

آنچه در حال ظهور است این است که پس از Brexit دیگر فقط در آنجا نیست اسکاتلند به دنبال طلاق از لندن است. حالا هم آنجا‘ایرلند شمالی شروع به فکر کردن درباره آینده ای مستقل می کند: بیش از نیمی از رای دهندگان (به طور دقیق 51٪) خواهان برگزاری همه پرسی در مورد ایرلند متحد طی 5 سال آینده هستند و بنابراین از لندن به دولت دوبلین منتقل می شوند. این حرکت به بلفاست این امکان را می دهد تا با یک ضربه سریع از انگلیس خداحافظی کند و به انگلیس برگردد.اتحادیه اروپا.

با این حال ، در حال حاضر 47٪ از پاسخ دهندگان هنوز می خواهند در انگلیس بمانند ، با 42٪ از ایرلند متحد. در یک همه پرسی احتمالی – که اکثریت پاسخ دهندگان درخواست کردند – بنابراین حل نشده در راس موازنه قرار خواهد گرفت ، که امروز حدود 11٪ از رای دهندگان را تشکیل می دهد.

انگلستان: خداحافظ ادینبورگ طی ده سال؟

اگر مواضع در مورد وحدت ایرلند هنوز تقسیم شده باشد ، آمادگی اسکاتلندی ها برای ترک پادشاهی متحده واضح تر به نظر می رسد. در اسکاتلند ، نظرسنجی به این نتیجه رسیده است 49٪ استقلال را حمایت می کنند در حالیکه در صورت عدم تساوی ، 44٪ در مقابل حاشیه 52٪ تا 48٪ حمایت می کنند.

جدا از نظر اسکاتلندی ها ، اعتقاد دیگر انگلیسی ها در مورد خداحافظی از ادینبورگ قابل توجه است: در هر چهار کشور انگلیس ، اکثر رای دهندگان انتظار دارند اسکاتلند طی 10 سال آینده انگلیس را ترک کند.

که در ولزسرانجام ، جایی که حمایت از استقلال به طور سنتی ضعیف تر بود ، 23٪ هنوز از ترک انگلیس حمایت می کنند ، در حالی که 31٪ از نیاز به همه پرسی حمایت می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *