[ad_1]

جو بایدن او چندین روز رئیس جمهور ایالات متحده بوده است ، اما قبلاً نیز مجموعه ای از اقدامات را برای حمایت از لابی LGBTQ امضا کرده است. این فقط انتصاب راشل لوین به عنوان معاون وزیر بهداشت نیست ، اولین تراجنسیتی برای تصدی پست فدرال است.

دستورالعمل امضا شده توسط رئیس جمهور بایدن در اولین روز از دوره ریاست جمهوری خود تفسیر وسیع تری از تصمیم تاریخی در پرونده بوستوک ارائه داد.

رأی دادگاه عالی سال گذشته حکم داد که مقامات همجنسگرای و تراجنسیتی تحت پوشش قرار گرفتند عنوان هفتم قانون حقوق مدنی 1964که تبعیض بر اساس جنسیت را ممنوع می کند.

دولت ترامپ تفسیر کرده بود به معنای محدود کننده جملهآدرس دهی برنامه آن به بخش اشتغال.

دستور جو بایدن نیاز به آژانس های دولتی فدرال دارد که قوانین و سیاست های موجود علیه تبعیض جنسیتی را بررسی کنند. در صورت لزوم ، مفاهیم گرایش جنسی و هویت جنسیتی باید گنجانده شود.

جو بایدن ، یک برنامه جسورانه

این است یک برنامه جسورانه همانطور که جامعه LGBTQ + قبلاً به آن اشاره کرده است.

آلفونسو دیوید، رئیس کمپین حقوق بشر ، در حال حاضر در مورد فرمان اجرایی صحبت می کند به طور گسترده تر از نظر گرایش جنسی و هویت جنسیتی هرگز توسط رئیس جمهور ایالات متحده صادر نشده است.

دیوید در مصاحبه ای گفت: “ما دولت جدیدی داریم كه به شمول اهمیت می دهد و دولتی داریم كه وظیفه دارد از همه نمایندگی كند.”

تراجنسیتی در ورزش زنان

شمول ، برابری ، حمایت. ارزشهایی که بدون شک هیچ کس نمی تواند با آنها مخالفت کند و همه باید از آنها لذت ببرند. اما آیا مطمئن هستیم که آخرین اقدامات بایدن واقعاً منجر به این اتفاقات مهم شده است؟

یکی از مناقشاتی که هرگز در ایالات متحده واقعاً حل نشده است ، اما اکنون در حال تشدید است ، به عنوان مثال ، آنچه او دوست دارد. ورزشکاران ترنس سکسوال در مسابقات قهرمانی ورزش بانوان.

Diatribe ، که از آن زمان منجر به بسیاری از نبردهای قانونی شده است چندین زن ورزشکار احساس تبعیض می کنند از رقابت با حریفانی که از نظر جسمی با استعداد بیشتری برخوردار هستند زیرا آنها از نظر زیست شناختی مرد هستند.

بنابراین ، یک روز پس از صدور سفارش ، در اینجا هشتگ قرار دارد # زنان بایدن را پاک کرد به بالای روندهای توییتر صعود کرد. شمول ، برابری ، حمایت: آیا این زنان نیز شایسته آن نیستند؟

# زنان بایدن را پاک کرد

وی نوشت: “رئیس جمهور بایدن قطعاً” زنان را نابود نكرد “. Chase Strandjo، معاون مدیر عدالت فراجنسیتی در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. با تأیید مجدد قصد دولت برای پیروی از سابقه دیوان عالی کشور و قانون فدرال ، اساساً تمام آنچه رئیس جمهور تازه انتخاب شده انجام داد این بود که قانون را تعیین کند و بر خلاف سلف خود موافقت کند که آن را رعایت کند.

تا به امروز ، بیش از 16 ایالت ایالات متحده پذیرفته اند سیاست هایی که ورود کامل را تسهیل می کند دانش آموزان تراجنسی در ورزش های دبیرستان

Francisco M. Negron Jr. ، مدیر ارشد حقوقی انجمن ملی هیئت های مدارس ، نیز این موضوع را به ترامپ اشاره می کند دانشجویان تراجنسیتی همچنان به برنده شدن در دادخواست های بیشتری ادامه دادند، ادعای حق خود در استفاده از ساختارهای متناسب با هویت جنسیتی آنها.

سیستم های مدارس بیشتری سیاست های فراگیر را در پیش گرفته اند. در تصمیم بوستوک آمده است که دانشجویان تراجنسیتی حق دسترسی به حمام را با توجه به هویت جنسیتی خود دارند.

در همین زمان ، شاهد موجی از لایحه ها هستیم که دادن هورمون های جنسی به نوجوانان برای تغییر جنسیت را ممنوع کرده و تحت همان عمل تحت عمل جراحی قرار می گیرند.

جو بایدن ، چه چیز دیگری در انتظار ما است؟

به طور خلاصه ، این تصویر از کشوری تقسیم شده است که مطمئناً بسیاری از آنها با سیاست های رئیس جمهور جدید احساس نمایندگی نمی کنند. و اگر بایدن به وعده های انتخاباتی خود عمل می کند ، بیایید انتظار حرکت های جدید و مشکوکی را در جبهه حرفه ای نیز داشته باشیم. از طرف دیگر ، انتقادات اسقف های آمریکایی در صعود وی به کاخ سفید ، همراه با حمایت از غول سقط جنین ، برنامه ریزی شده ، هنوز کم نبوده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *