[ad_1]

دونالد ترامپ احتمالاً مراسم رسمی خداحافظی خود را در مار-لا-لاگو ، فلوریدا برگزار می کند. همچنین خطر استیضاح فوری وجود دارد.

دونالد ترامپ

رئیس جمهور کناره گیری ایالات متحده ، دونالد ترامپ، ساعاتی قبل از ورود جانشین وی ، کاخ سفید را ترک خواهد کرد ، جو بایدن. این توسط برخی منابع از دولت نشان داده شده است. منابعی که توسط رسانه های مختلف آمریکایی ذکر شده است.

آخرین ساعات دونالد ترامپ

عزیمت از ترامپ انتظار می رود برای چهارشنبه 20 ژانویه ، صبح. بنابراین ، این اتفاق مدتها قبل رخ خواهد دادروز روی کار آمدن، مراسم رسمی افتتاحیه بایدن.

رهبر خروجی باید سوار شود دریایی یکی، هلی کوپتر ریاست جمهوری. با آن او به پایهنیروی هوایی آمریکا از اندرو ، نیز در نزدیکی واشنگتن واقع شده است. او اینجا منتظر او بودنیروی هوایی شماره ی یک. دومی او را به مار-آ-لاگو ، وست پالم بیچ ، فلوریدا ، جایی که یکی از خانه های او واقع شده است ، می برد.

درست خواهد بود مار-لا-لاگو – محلی که برای مراسم رسمی خداحافظی انتخاب شده است.

باید دقیقاً در همان مسیر پایه نگه داشته شود. طبق این گزارش ، یک مورد پیش بینی می شود باند نظامی ، فرش قرمز و 21 گلوله توپ. همچنین گزارش شده است که برخی از کارمندان کاخ سفید به کار وی ادامه می دهند.

دونالد ترامپ و استیضاح

شاید روند استیضاح این شامل خواهد شد ترامپ در همان 20 ژانویه آغاز می شود.

بایدن تولید آن می تواند تنها یک ساعت پس از رونمایی در کاخ سفید باشد.

رهبر خروجی به اتهام كمك به حمله به 6 ژانویه به كنگره متهم خواهد شد. با این حال ، شما باید استیضاح را ادامه دهید حمایت از دو سوم سنا. بنابراین ، تقریباً مطمئناً برای بسیاری از سناتورهای حزب لازم خواهد بود ترامپ، جمهوری خواه ، برای.