[ad_1]

بایدن ممنوعیت ترامپ را لغو می کند:

جو بایدن ادامه می یابد تا میراث ایدئولوژیک را از بین ببرد دونالد ترامپ و تدبیری که رئیس جمهور سابق درهای نیروهای مسلح را بسته بود لغو کرد تغییر جنسیت. در این دستور که بایدن آن را امضا کرده است ، آمده است: “سیاستی که تمام آمریکایی های واجد شرایط برای خدمت در ارتش ایالات متحده دارند ایالات متحده آنها باید بتوانند خدمت کنند.

همچنین بخوانید بایدن راشل لوین را به عنوان معاون وزیر بهداشت منصوب کرد: او اولین شخص تراجنسیتی در دولت ایالات متحده است

کاخ سفید گفت: “رئیس جمهور بایدن معتقد است که هویت جنسیتی نباید مانعی برای خدمت سربازی باشد و قدرت آمریکا در تفاوت آن است.” در پایان این بیانیه آمده است: “اجازه دادن به همه آمریكایی های واجد شرایط برای خدمت به لباس خود به كشور خود برای ارتش و ملت بهتر است زیرا نیروهای فراگیر م moreثرتر هستند.” بنابراین ، دستوراتی که ترامپ در سال 2017 و 2018 امضا کرده است در پاسخ به اقدامی که باراک اوباما در سال 2016 ممنوعیت قبلی خود را لغو کرده بود لغو می شود ، و ثابت می شود که بلافاصله “سربازان تراجنسیتی به دلیل جنسی خود دیگر نمی توانند آزاد شوند یا بیگانه شوند هویت “.

بایدن می خواهد تحقیقات عمیقی درباره نحوه برخورد پنتاگون با پدیده رو به رشد آزار جنسی و خشونت نظامی انجام دهد. اما او همچنین نگران واقعیت شوم چند روز اخیر است: از هر پنج نفر دستگیر شده برای حمله 6 ژانویه به کنگره ، یک نفر به نیروهای مسلح مرتبط است و بسیاری از آنها با برتری طلبی راست افراطی و سفید در ارتباط هستند.© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *