[ad_1]


زندگی جدید برای ملانیا ترامپ، پس از خداحافظی اخیر با کاخ سفید ، جایی که او و دونالد جان خود را از دست دادند جو بایدن و همسر یک زندگی جدید اما فعلاً از زندگی سرمایه دار بزرگ جدا نشده است: وی به طور خلاصه شایعات جدایی آنها را انکار می کند ، که طبق منابع مختلف باید بلافاصله پس از خداحافظی از واشنگتن مصرف می شد. بنابراین ، زندگی جدید: ملانیا باز شد دفتر جدیدی در فلوریدا ، در پالم بیچجایی که زن و شوهر تصمیم به نقل مکان کردند. اما نه تنها این: او همچنین یک کارمند سه نفره استخدام کرد.

همانطور که CNN فاش کرد ، بانوی اول سابق قصد دارد مبارزات خود را علیه قلدری و رفاه کودکان “بهترین باش” انجام دهد. همیشه آنجا Cnn می نویسد که کارمندان از کارمندان سابق دفتر او در کاخ سفید تشکیل شده اند: هایلی دی آنتونو رئیس جدید ستاد است.

همچنین در مورد ملانیا ترامپ ، در روزهای اخیر یک نظرسنجی جای خود را داده است محبوبیت آن در ایالات متحده سقوط کرد. در واقع ، ما می فهمیم که مدل سابق کاخ سفید را با محبوبیتی ترک کرده است که تحت کمترین شرایط ، حدود 42٪ ، بر او تأثیر می گذارد. به طور خلاصه ، یک رقم منفی از نظر مطلق نیست ، اما اگر کاملاً متفاوت باشد ، اگر در نظر بگیرید که فقط در سال 2018 ، میزان محبوبیت ملانیا 57 درصد بوده است. به طور خلاصه ، “هزینه” ریاست جمهوری آمریکا را نیز پرداخت می کند.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *