[ad_1]

علاوه بر آخرالزمان ، حاشیه نشینی و انزوا از سایر نقاط جهان. در عرض چند هفته ، بریتانیای کبیر از آسیب دیده ترین کشور اروپایی از طریق موج دوم Covid-19 به موجی با بیشترین واکسیناسیون در اروپا رسید. از ژنده پوش تا ثروت ، مرحله کوتاه بود. فقط چند ماه پیش ، مفسران معتبر urbi et orbi را تکرار کردند که نه ، لندن دیگر کلانشهر پویایی نیست که ما از آن شناختیم.

آنجا Brexit هر پتینای بزرگی را در لندن از بین می برد ، و پادشاهی متحده را به “دیوانه” می کشاند بوریس جانسون در محله های فقیرنشین قاره کهن. از طرف دیگر ، مدیریت اولیه مراقبت های پزشکی فوری ، شفاف ترین شواهد رانش انگلیس بود. گله مصنوعی مصونیتی که بوگیو در ابتدا به دنبال آن بود ، مشخص شد که سوراخی در آب است. آنها برای محدود کردن عفونت ها بسته شدن های بی نتیجه ای ایجاد کردند اثرات مخالف آنچه که ما امیدوار بودیم.

و انگار که همه اینها کافی نبود ، در پاییز نیز ظاهر شد نسخه انگلیسی Covid تا انگلستان را به نمونه اولیه ایده آل کشوری تبدیل کند که باید کاملاً از آن اجتناب شود. و با این وجود ، در پشت ، به لطف آن است Brexit که جانسون توانسته است در مسابقه تصحیح کند و تاکنون نتایج مناسبی دریافت کرده است.

دوومیدانی لندن

در حالی کهاتحادیه اروپا وقت خود را در دوزهای پیچیده و اسناد مجوز ویال از دست داد ، انگلستان در حال حرکت به جلو با آن بود کمپین واکسیناسیون، در 8 دسامبر 19 روز زودتر از بقیه اروپا راه اندازی شد. البته ، سرم تزریقی ساخته شده توسط Pfizer-BioNTech است ، اما ماده تغییر نمی کند. لندن در حال پیشرفت است ، به موقع عمل می کند ، قبل از بروکسل با شرکت های دارویی منعقد می شود و به سه واکسن (Pfizer-BioNTech ، Moderna و AstraZeneca) همیشه قبل از اتحادیه اروپا.

دلیل چنین دوی سرعت دویدن ساده است: در حالی که کمیسیون اروپا به کشورهای عضو پیشنهاد می کرد سیستم سهمیه ای مبهم، به زودی در برابر شواهد خرد شد، انگلیس به راه خود ادامه داد. اکنون ، همانطور که توسط برنامه واکسن انگلیسی Covid نشان داده شده است ، انگلیس دوز واکسن “بیش از کافینه تنها برای ادامه کار واکسیناسیون در سال 2021 ، بلکه همچنین با اهدای مازاد به حمایت از کشورهای دیگر در مشکل نیز می پردازد.

این احتمال وجود دارد که موفقیت جانسون رهبران بروکسل را خشنود نکرده است ، با این بحث و جدال AstraZeneca. در واقع شرکت داروسازی اظهار داشت که قادر به تأمین دوزهای خریداری شده از اتحادیه اروپا طبق برنامه نیست ، با کاهش عرضه تا 60 درصد در سه ماهه اول سال 2021. از طرف دیگر ، همانطور که ذکر کردیم ، لندن چنین مشکلی ندارد. دولت انگلیس باید ، اگر نه چیز دیگری ، از نزدیک واکنش اروپا را کنترل کند. در حال حاضر ، روزنامه جانسون ، روزنامه گفت زمانبا این حال ، تهدید به “متوقف کردن” صادرات واکسن های تولید شده توسط اتحادیه اروپا به انگلستان ناگزیر گوش شنوا خواهد شد.

این اعداد به خداوند پاداش می دهند

انگلستان تاکنون با دوز اول واکسینه شده است بر 14.9٪ از جمعیت بزرگسال، با متوسط ​​3 میلیون دولت در هفته. تا کنون ، اتحادیه اروپا فقط به آن رسیده است . نخست وزیر بوریس جانسون بدین ترتیب موفقیت برنامه واکسیناسیون در انگلیس ، پس از اعلامیه NHS (سیستم بهداشتی انگلیس) مبنی بر ارائه اولین دوز واکسن ضد Covid در تمام خانه های بازنشستگی در کشور انگلیس ، جشن گرفته می شود.

جانسون این اعلامیه را “سنگ بنای” کمپین واکسیناسیون توصیف کرد ، دولت قصد دارد در اواسط ماه فوریه اولین دوز دارو را برای همه گروه های خطر (افراد بالای 70 سال ، ساکنان خانه سالمندان و کارمندان بهداشت) تجویز کند. خیلی فراتر از این 9 میلیون نفر آنها اولین دوز یکی از واکسنهای Covid را که در حال حاضر در انگلستان موجود است دریافت کردند و حدود 490،000 دوز دوم را دریافت کردند.

ریشه موفقیت انگلیس به بهار گذشته ، زمانی که جانسون ، در آن آغاز شد ، برمی گردد شاید 2020 ، اولین 30 میلیون دوز AstraZeneca را سفارش داد (تاریخ ها را دنبال کنید: در آن زمان ، آزمایشات واکسن انسانی هنوز آغاز نشده بود) اتحادیه اروپا تصمیم گرفته است تا پایان ماه صبر کند مرداد. فصل تأیید سرم: همچنان در AstraZeneca ، لندن این واکسن را در 4 ژانویه ، یک ماه قبل از بروکسل ، تأیید کرد. در کنار همه اینها ، یک نکته اساسی باید مورد تأکید قرار گیرد. استراتژی انگلیس بحث و جدال بسیاری را در بخشی از جامعه علمی برانگیخته است. زیرا؟ لندن ترجیح داده است که حتی المقدور افراد را با دوز اول واکسینه کند ، حتی به هزینه تعویق تزریق دوم بعد از سه هفته تعیین شده توسط تولید کنندگان.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *