[ad_1]

نرمال بودن مفهومی نیست که برای آن قابل استفاده باشد خانواده سلطنتی. شاهزاده فیلیپ و ملکه الیزابت باید این را فهمیده باشند که در سال 1969 ایده تیراندازی به نوعی را دیدند واقعیت نمایش ante litteram در کاخ باکینگهام. کیت و مگان به او آموختند ، که حتی مجبور شد نام خود را به عروسی تغییر دهد. شاید برای ما این عادی سلطنتی دارای برخی ویژگی های سورئال باشد. شاید این همانطور كه ​​كلیو ایروینگ می گوید واقعاً “یك نمایش” است كه توسط بازیگرانی كه مجبور هستند همیشه همان نقش را داشته باشند روی صحنه رفته است. و با این حال ، خواه ناخواه ، دادگاه انگلیس است.

نمایش واقعیت ممنوع خانواده سلطنتی

در سال 1969 شاهزاده فیلیپ او حداقل روی کاغذ ایده درخشانی داشت: یک نمایش واقعیت پیش از ظهر که به افراد خود نشان می داد که چگونه خانواده سلطنتی هر روز راه می روند. سال تیراندازی ، 43 ساعت مواد ، خصومت همچنان ادامه دارد پروژه از ملکه مادر و پرنسس آن. نتیجه؟ یک اشتباه جدی برای مخفی شدن در زیر فرش. اعلیحضرت متوجه شدند که رمز و راز و جذابیت سلطنت در 110 دقیقه از بین رفته است. اما از آن لحظه به بعد ، این فیلم از گردش خارج شد دوباره ظاهر شدن فقط در تاریخ 15 ژانویه گذشته. چه کسی آن را ارسال کرده و چرا در حال حاضر؟ مهمتر از همه ، چرا این ویدیو یک هفته قبل آنلاین بود بی بی سیچه کسی هنوز صاحب حقوق است؟ مطمئناً امروز این ویدیو حتی در مقایسه با همه آنچه که شاید درباره زندگی شخصی ویندسورها بیش از حد می دانیم ساده لوحانه به نظر می رسد.

تنها تعطیلات ملکه الیزابت؟ عایق بندی

میدونی چیه تعطیلات طولانی ترین کاری که من تاکنون انجام داده ام ملکه الیزابت بعد از نزدیک به 69 سال حکومت؟ قفل کردن. البته یک استراحت اجباری ، که در طی آن الیزابت می تواند خود را به تسویه حساب و شام با همسرش اختصاص دهد. اعلیحضرت در دوران اوج خود سالانه در حدود 500 مراسم شرکت می کردند ، سپس به دلیل کهولت سن به 250 مورد کاهش یافت. با این حال ، می توان شرط بست که روزهای او با ناراحتی نمی گذرد. الیزابت تقریباً مطمئناً موفق می شود ، حتی در چنین موقعیتی ، از کنایه از خود که او را متمایز می کند ، استفاده کند. همان که هنگام تماشای فیلم عروسی پرنس چارلز، او را تحت فشار قرار داد تا مقایسه کنید از خانم پیگی از ماپت ها. این سبکی را که ما فانی ها دوست داریم حداقل هر از گاهی در چهره ملکه ببینیم.

بادهای استقلال چهره ملکه الیزابت را فرا می گیرد

آنجا اسکاتلند او خواهان همه پرسی جدیدی در مورد استقلال از پادشاهی متحد است. بر روی ملکه الیزابت سیلی بزنید ، که علی رغم توهین ، حالت عادی را حفظ خواهد کرد بی طرفی. همانطور که در طول انجام دادید همه پرسی برای استقلال اسکاتلند در سال 2014. او از باخت می ترسید اما علیرغم درخواست همکارانش مداخله ای نکرد. این فقط فرجام انگلیس نیست. این مزاج است. بی عملی (آشکار) با لمس صبر خلع سلاح ، که باید توسط دانشمندان در آزمایشگاه بررسی شود.

راز شناسنامه کودک آرچی

سر و صدای زیادی برای هیچ چیز. تابلوئیدها دیوانه هستند اخبار بر اساس آن یک ماه پس از تولد عزیزم آرچی، دوشس نام خود را در شناسنامه کودک با تغییر از آن تغییر می دهد “راشل مگان مارکل” به “مگان دوشس ساسکس”، به دستور کاخ. رسوایی؟ شما می خواهید تقلید کنید لیدی دیانا که با عنوان نجیب امضا شده است؟ اما نه. علی رغم هرج و مرج ایجاد شده توسط روزنامه های تبلیغاتی ، همه چیز باید ساده تر باشد. بعد از عروسی ، مگان این کار را می کرد تغییر کرد نام او ، حذف نام خانوادگی و اضافه کردن عنوان دوشس ساسکس. “نسخه” جدید باید در تمام اسناد رسمی موجود باشد. علاوه بر این ، زنان مجلس ویندزور می توانند با استفاده از عنوان و نگرش نسبت به قد سلطنتی امضا کنند (همانطور که دیانا در واقع این کار را کرد). بنابراین ، بحث از هوی و هوس مگان نخواهد بود ، و نه تحمیل “از بالا”. به عنوان مثال ، در گواهی تولد نوزادان کمبریج ، نام مادر به شرح زیر است: “کاترین الیزابت دوشس از کمبریج”. رمز و راز (شاید) حل شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.