[ad_1]

با سوگند جو بایدن ، دوران ترامپ رسماً به پایان رسیده است. این سرمایه دار برای همیشه یکی از برجسته ترین شخصیت هایی است که تاکنون بر ایالات متحده حکومت کرده است. دونالد ترامپ که از ابتدای ریاست جمهوری خود تقسیم شده بود ، آمریکا را به دو جناح مخالف تقسیم کرد: کسانی که هرگز او را تحمل نکردند و کسانی که به عنوان مسیح از او پیروی می کردند.

دومی پیرو آن هستند آنون، یک تئوری توطئه مبنی بر اینکه جهان توسط نیروهای غیبی اداره می شود و با یک شبکه جهانی کودکسالاری تبانی دارد. برای طرفداران این دکترین ، ترامپ کسی است که برای سقوط نظم جهانی به زمین فرستاده شده است. مردم قنون مشتاقانه منتظر آخرین سخنرانی رئیس جمهور در باره ریاست جمهوری بودند ، و جستجو می کردند انقلاب بسیار آرزو.

خوشبختانه ترامپ از زنگ های آشتی جویانه استفاده کرد و هوادارانش از این موضوع وحشت کردند اعلام نکردن جنگ داخلی. با این حال ، بسیاری آشتی نکردند و به دنبال پیام های ناخودآگاه در سخنان خداحافظی او گشتند. در طول سخنرانی ، ترامپ 17 پرچم پشت سر خود داشت که با تعداد حرف Q در الفبای انگلیسی مطابقت دارد. علاوه بر این ، رئیس جمهور سابق اعلام کرد “به نوعی برمی گردیمو برای برخی ، فقط کافی بود که امیدوار باشند که مسیحا آنها را رها نخواهد کرد. حتی پسر ، دون جونیور او امیدهای خود را با گفتن “بهترین چیز در آینده” ابراز کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *