[ad_1]


میلان – Piazza Affari کمی حرکت می کند ، اما پس از ساخت وال استریت متوقف نمی شود. سهام بورس اوراق بهادار نیویورک ، یک روز پس از حمله کاپیتول هیل به طرفدار ترامپ ، لحن مثبت پس از تأیید صلاحیت ریاست جمهوری جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر توسط کنگره آمریکا را تأیید کرد. به نوبه خود دونالد ترامپ با قول انتقال مسالمت آمیز به قدرت ، لحن خود را نرمتر كرد.

پس از پیروزی در جورجیا ، انتظارات از یک برنامه محرک مالی جدید و قابل توجه تر ، بر سرمایه گذاران تحت سلطه ایالات متحده حاکم است ، که به دموکرات ها اجازه می دهد 50 کرسی از 100 سنا را بدست آورند ، به لطف نقش کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، اکثریت واقعی را به دست آورند. رئیس سنا ، در صورت توازن رای رای گیری خواهد داشت.

میدان تجارت

و در میلان Ftse Mib ، تازه از جهش دیروز 2.4٪ ، با 0.05٪ + با 22،746.08 امتیاز بسته شد. در میان اوراق بهادار موجود در لیست میلان ، بهره برداری از Buzzi Unicem (+ 3.2٪ بیش از 22 یورو) پس از تقریبا 8٪ در آستانه بخش ساخت و ساز ادامه دارد ، که منجر به چشم انداز سرمایه گذاری عمومی بیشتر در زیرساخت های ایالات متحده با پیروزی دموکرات ها در جورجیا می شود . Buzzi Unicem 55٪ از EBITDA (2019) را در ایالات متحده تولید می کند و اصلی ترین ذینفع در بین سهام بازار سهام برنامه زیرساخت دموکرات های ایالات متحده است.

بانک ها

در بین بانک ها ، ضربه Bper در فینال برجسته است ، و بیش از 6 winning را به دست می آورد. Banco BPM نیز با + 3٪ عملکرد بسیار خوبی داشت. در میان مارک های بزرگ Intesa Sanpaolo + 1٪ به آستانه 2 یورو نزدیک می شود. Unicredit یک جلسه مردد را تجربه کرد: پس از از دست دادن بیش از 1، ، سهام گروه Piazza Gae Aulenti دوباره شروع به افزایش کرد (0.9 + +) ، بنابراین به دنبال یک جهش + 6 در آستانه شایعات سهم بیشتر توسط وزارت دارایی برای تسهیل در دستیابی به MPS.

سل Fca

در میان صنعتگران ، تا زمان تولد استلانتیس در 16 ژانویه ، اختیار FCA در حال تمدید است (1.8٪ + به 14.78 €). یک روز مردد برای CNH (+ 0.18٪ ، حداکثر 11،015 یورو) پس از شایعه مذاکرات اولیه با چینی های FAW Jiefang (تولید کننده کامیون هایی با مارک خاص خود و اتومبیل هایی با همکاری VW و Toyota) برای فروش Iveco. سرانجام ، در میان نام های بزرگ ، Enel یک روز منفی داشت و 1.7٪ سقوط کرد.

بورس سهام اروپا

بورس های دیگر سهام اروپا با هدف ایالات متحده در یک موقعیت مثبت بسته شدند. پاریس با کسب 5699.85 امتیاز ، 0.70٪ + را بدست آورد. فرانکفورت با افزایش 0.55 درصدی به 13968.24 واحد رسید. لندن با به دست آوردن 0.22٪ به 6856.96 واحد رسید.

(AWE / Finanza.com)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *