[ad_1]

آنها او را صدا می کنند بازی، بازی ، عبور از بالکان برای رسیدن به اروپا. بازی ای که برای بسیاری از مهاجران آسیای شرقی و خاورمیانه متوقف شد لیندن. در یک شهر کوچک بوسنی در مرز با کرواسی ، مهاجران در اردوگاه مسدود شده اند ، دقیقاً مشخص نیست که چند نفر ، چندین هزار نفر تخمین زده شده است. آنچه اکنون شناخته شده است ، زمستان امسال است ، با برف و یخبندان، اردوگاه را در اثر آتش سوزی در 23 دسامبر نابودتر کرد.

مسیر بالکان

مسیر کسانی که از جنگ یا قحطی فرار می کنند با فقیرترین و از نظر سیاسی بی ثبات ترین کشورها آغاز می شود بنگلادش، سوریه، پاکستان، فلسطین. بیشتر آنها در یونان یا ترکیه ملاقات کردند ، جایی که مرحله دوم سفر ، بازی ، در طول مسیر بالکان آغاز شد: مسیر جایگزین برای عبور از مدیترانه با کشتی برای ورود به اروپا. توافق نامه هایی که در سال 2016 بین اتحادیه اروپا و بوقلمون در مورد مدیریت

جریان مهاجرت و دیوار ساخته شده توسطمجارستان در مرز با صربستان، مسیری متناوب برای راهی که تا آن زمان از صربستان عبور کرده بود ، در واقع و سالاد میوه. مسیرهای جدید عمدتا از آلبانی عبور می کنند تا به بوسنی ، همسایه نزدیک شوند کرواسی. از کرواسی ، یکی از اعضای اتحادیه اروپا ، سفر به ایتالیا ، فرانسه و آلمان ادامه دارد.

مهاجران گرفتار در مرز بوسنی

آنجا بوسنیبنابراین ، معلوم شد که وجود دارد ، اگرچه به مرکز اصلی مسیر بالکان تبدیل شده است. در اینجا بازی بین جهانی (شرقی) در حال انحطاط کامل و دیگری (اروپا) گیر افتاده است ، که نمی تواند راه حل پیدا کند یا خیلی عجولانه آنها را پیدا کند. زمینه لیندن باید بسته شود و مورد بهتری جایگزین شود. بلافاصله پس از اعلامیه ، نه تنها اردوگاه جدید ساخته نشد ، بلکه اردوگاه قبلی را به آتش کشیدند

در نتیجه ، بسیاری از مهاجران در فضای باز زندگی می کنند. کسانی که نتوانسته اند در چادرهای گرم شده واقع در محل اردوگاه جایی پیدا کنند ، زندگی روزمره خود را در برف و بدون لباس و کفش مناسب می گذرانند و روی ورقه های یخ می خوابند (در شب درجه حرارت می تواند به 20 درجه برسد) ) آب کافی نیست و اغلب نمی توان آن را نوشید. سپس پلیس با اعمال خشونت علیه میهمانان وضعیت را بدتر کرد.

شر دوران ما

بیش از یک هفته پیش جشن نگرفتیم روز یادبود یادآوری بزرگترین نسل کشی قرن بیستم. امروز چیزی بسیار مشابه مشاهده می کنیم. همانطور که گفتیم ، نسل کشی افرادی که از قحطی و جنگ فرار کرده اند. آنها فرمول نیتروگلیسیرین ندارند ، وامهای رباخواری را اجرا نمی کنند ، آنها به سختی مقصر هستند که برای برهم زدن رفاه و آرامش ما با مشکلات خود مواجه شده اند. بازی جهنمی آنها مناسب سالن های ما نیست ، که به سرگرمی های کاملاً متفاوتی عادت کرده اند.

عکس روی جلد MAMADU TRAOR از جانب پیکسابای[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *