[ad_1]

بیش از 1،338 نفر (در آن زمان 1،338 نفر) در طی اعتراضات در حمایت از روسیه متوقف شدند الکسی ناوالنی. این را سایت مستقل اعلام کرد Ovd-Info. همچنین 300 نفر در مسکو متوقف شده اند همسر حریف جولیا ناوالنایا. بنابراین ، این دوباره است ضربه سنگین پوتین، به هیچ وجه نگران واکنش غرب در برابر سرکوب مخالفان سیاسی روسیه نیست.

مقاله ناوالنی ، پوتین: “ما او را مسموم نکردیم ، چه کسی به او نیاز دارد؟”

ناوالنی ، همسرش جولیا نیز در جریان تظاهرات حمایت از همسرش در مسکو دستگیر شد

جولیا ناوالنایا سرگئی پارخومنکو ، روزنامه نگار اکو مسکووی ، گفت که او در طی تظاهرات حمایت از همسرش در مسکو دستگیر شد. ناوالنایا پس از اعلام حضور در تجمع با انتشار پستی در اینستاگرام ، سوار ون پلیس شد. بعدا ناوالنایا بازداشت خود را با عکس در ون تایید کرد. بر اساس یک وب سایت مستقل که اطلاعات مربوط به دستگیری ها را جمع آوری می کند ، در حال حاضر 1333 نفر توسط نیروهای انتظامی در شهرهای مختلف روسیه ، جایی که اعتراضاتی برای حمایت از ناوالنی ترتیب داده شده است ، متوقف شده است. Ovd-Info.

تقریبا 70 میلیون نفر فقط در مدت 4 روز تحقیق ویدئویی از الکسی ناوالنی را تماشا کردند

تقریبا 70 میلیون نفر ، فقط در چهار روز ، آنها مشاهده کردند تحقیق ویدئو توسط الکسی ناوالنی (در اینجا رونویسی به ایتالیایی) ، کمتر از 48 ساعت پس از دستگیری ، هنگام بازگشت به مسکو در روز یکشنبه گذشته ، به صورت آنلاین منتشر شد. محتوای این فیلم تقریباً دو ساعته برای شرکت در تظاهرات امروز در حمایت از حریف احتمالاً کمک بسیاری کرده است. به گفته ناظران مستقل ده ها هزار شرکت کننده در سراسر کشور وجود دارد که 40 هزار نفر فقط در مسکو حضور دارند.

تحقیقات Navalny و همکاران وی نه تنها شرکتهای خط مقدم مختلفی را که کاخ پوتین در دریای سیاه به آنها تعلق دارد ، هزینه و شکوه و عظمت ملک را بازسازی می کنند ، عملکرد “حلقه جادویی” که رئیس جمهور از روزهای کار در KGB در درسدن در اطراف خود ایجاد کرده است. ساختار تلفیقی در بازگشت به سن پترزبورگ با سمت رئیس روابط خارجی شهردار آناتولی سبچاک با انتصاب مدیر FSB توسعه یافت. >> اخبار از خارج از کشور


نمایش پست ها:
105[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *