[ad_1]

در حال حاضر ، همه شما می دانید ، زیرا اخبار تقریباً در همه جا ظاهر شده است: توییتر تصمیم گرفته است حساب اکانت را برای همیشه ممنوع کند دونالد ترامپ، رئیس جمهور معزول ایالات متحده است. شبکه اجتماعی پرنده توضیح داد که این تصمیم پس از تجزیه و تحلیل برخی از توییت های اخیر ارسال شده توسط پروفایلrealDonaldTrump ، و اشاره خاص به آنچه که اخیراً در واشنگتن ایجاد کرده است ، ضروری است. حرکتی که هدف آن جلوگیری از آن است “خطر تحریک بیشتر به خشونت” از سرمایه دار

خوب ، خواه موافق یا مخالف باشید ، به نظر می رسد ممنوعیت ترامپ هزینه های زیادی را برای این پلتفرم در بر داشته است. چگونه می خوانید در صفحات پورتال AA، در روزهای پس از انتخابات ، که آخر هفته گذشته رسمی بود ، این شرکت ثبت نام کرد ضررهای زیادی در بازار سهام. به طور خاص ، مقاله گزارش می دهد که عنوان توییتر در روز دوشنبه ، 11 ژانویه 2021. از دست داده تا 12.3 در مقایسه با جمعه قبلی برای درک بهتر ، فقط فکر کنید که نزدیک آخر هفته ، سهام با 51.48 دلار معامله شد ، در حالی که روز دوشنبه حتی به 45.15 دلار رسید. رد کنید ، این ، آن باعث شد شرکت بیش از 5 میلیارد دلار سرمایه از دست بدهد، قبل از اینکه در چند ساعت گذشته وضعیت سامان یابد – با ثبات قیمت در حدود 49 دلار.

کارشناسان و تحلیل گران مالی توافق می کنند که دلیل این کاهش در بورس را ممنوعیت دونالد ترامپ از سوی مدیران ارشد توییتر و حسابی مانند وی دانست که حدود 89 میلیون دنبال کننده داشت. اثر بومرنگ ممکن است اجتناب ناپذیر باشد ، زیرا طرفداران رئیس جمهور سابق آمریکا آماده اند تا در اعتراض به این شبکه اجتماعی بروند. تصمیم توییتر پس از آنچه در Capitol Hill اتفاق افتاد ، اتفاق افتاد فیس بوک همچنین تصمیم گرفت که آن را برای مدت نامحدود متوقف کنددر حالی که یوتیوب اعلام کرد بسته شدن کانال رسمی دونالد ترامپ و نظرات در مورد فیلم های بارگذاری شده را مسدود کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *