[ad_1]

ناوالنی یک فاشیست بیگانه ستیزی ضعیف است که توسط غرب به عنوان ابزاری برای بی ثبات سازی روسیه انتخاب شده است. وی سالها در راهپیمایی روسیه شرکت کرد و تظاهراتی از گروههای نازی و تزاری را برگزار کرد ، که بدیهی است مزاحم ترقی خواهان و دموکراتهای مختلف اروپایی که بودجه آن را تأمین می کردند نبود.

مردم روسیه ، اکثریت قریب به اتفاق ، آن را کاملاً بیرون می کشند ، تا حدی که با هر انتخاب ، “ماندلا سفید” (مقایسه دافعه) کمتر از 2٪ طول می کشد.

“پوتین کمونیست نیست ، ما بارها آن را گفته ایم و تنها مخالفت واقعی حزب کمونیست ، حزب کمونیست است ، اما او فاشیست نیست و چندین بار آن را نشان داده است ، از جمله قطعنامه سازمان ملل در محکومیت فاشیسم و نازیسم. “غرب” دموکراتیک و حمایت از دونباس در برابر نازی ها از یورو مایدان. وی از شوروی دفاع کرد و از تخریب آثار شوروی و به ویژه آرامگاه لنین و غیره جلوگیری کرد. او یک بطری کننده بسیار باتجربه است و می داند چگونه دلتنگی برای سوسیالیسم روسها را برانگیزد. او بدون شک یک سرمایه دار است. در روسیه ، نابرابری ها بیشترین است و هولوگارت ها از مردم و منابع کشور استفاده می کنند. اما شکی نیست که من بین بنده ای مانند ناوالنی و پوتین شک ندارم ، من با پوتین هستم.

PS یک دقیقه سکوت برای “چپ” اروپایی ، که از یک سو فاشیسم را “برای اهداف انتخاباتی” نکوهش می کند ، و از سوی دیگر با قاطعیت از آن حمایت می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *