[ad_1]

جهان

URL کوتاه

یک زن کراسنودار در جنوب روسیه پس از ازدواج و سپس طلاق گرفتن از یازده شوهر مختلف ، در نهایت دستبند شد: این افراد افراد سالخورده ای بودند که تنها زندگی می کردند و قبل از مرگ همه دارایی خود را به زن داده بودند.

پلیس منطقه کراسنودار در جنوب روسیه پرونده زنی را که برای تحت تأثیر قرار دادن اموال خود و سپس فروش آن با مردان مسنی که تنها زندگی می کردند ، ازدواج کرد ، تکمیل کرد.

اتفاقی تلخ: پس از فروش این املاک ، شوهرش درگذشت.

این زن اکنون پس از فروش دارایی به بازنشستگانی که ملاقات کرده بود ، به دلیل ثروتمند شدن در پلیس مورد تحقیق قرار گرفت.

نقشه زن

به گفته بازرسان ، این زن 53 ساله با دخترانش وارد عمل شده و در جستجوی مردان مجرد بوده است. در بیشتر موارد ، زن با مردان ازدواج می کند ، در حالی که دخترانش بعداً با شوهرشان ملاقات می کنند تا آنها را ترغیب به امضای کمک ، وصیت نامه یا قرارداد فروش املاک و مستغلات خود کنند: قطعه ، خانه و آپارتمان در چندین شهر در جنوب روسیه.

در موارد دیگر ، دختران خود را به عنوان بستگان یا وراث خود به قربانیان معرفی می کردند.

یکی دیگر از همدستان کلاهبرداران زنی 57 ساله است که از نظر شغلی یک مشاور املاک است. در بعضی موارد ، این اوست که با بهره گیری از موقعیت خود ، اطلاعات حساسی دریافت می کند و اهداف احتمالی را به گروه ارائه می دهد.

در طی تحقیقات ، پلیس درگیر شدن متهم در 12 مورد کلاهبرداری که بین سالهای 2013 و 2019 اتفاق افتاده بود ، برقرار شد. یازده نفر از دوازده قربانی کلاهبرداری درگذشتند.

© اسپوتنیک

نمایی از کراسنودار ، شهر روسیه که تنها قهرمان بیوه این خبر در آن کار می کرد

کیفرخواست در این پرونده به دادگاه ارائه شد.

در ژانویه ، پلیس در نوارا برنده شده یک باند کلاهبردار به نام اعضای خانواده متهم ، از افراد مسن طلا اخاذی می کنند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *