[ad_1]

تانک های ارتش اسرائیل از مرز لبنان عبور می کنند

ارتش اسرائیل در حال افزایش حرکت خود در امتداد مرز لبنان است و در صورت نقض جدید ، تانک های اسرائیلی روز سه شنبه از خط آبی با لبنان عبور کردند.

آژانس خبری ملی (NNA) گزارش داد ، وسایل نقلیه نظامی اسرائیلی از نرده سیم خاردار در امتداد مرز با لبنان عبور کرده اند ، در حالی که نقض قطعنامه 1701 شورای امنیت سازمان ملل توسط اسرائیل ادامه دارد. انگلیسی) لبنانی

طبق گزارش رسانه ها ، “یک تانک دشمن اسرائیلی نرده های سیم خاردار را در محله کروم الشرقی شکست” در جنوب لبنان. در حالی که بیش از 10 سرباز اسرائیلی بین خط آبی و حصار سیم خاردار همراه با سگ های پلیس موج می زدند ، توسط یک تانک دوم و یک جیپ نظامی پشتیبانی می شد. به اصطلاح خط آبی توسط سازمان ملل در سال 2000 بین سرزمین های اشغالی و لبنان ترسیم شد.
“نیروهای دشمن امروز یک عملیات ضد شورش گسترده را در نزدیکی سایتهای روویسات العلم ، السماقه و الرمته ، در داخل مزارع اشغالی شبایا انجام دادند ، و با استفاده از سلاح های سنگین و متوسط ​​هنگام پرواز بر روی هواپیمای شناسایی MK ،” خبرگزاری لبنان گفت.

از طرف خود ، ارتش لبنان گفت كه ارتش اسرائیل در این هفته ، بین ساعت 3:25 بعد از ظهر روز دوشنبه تا 1:00 بامداد سه شنبه (به وقت محلی) در مجموع هشت بار فضای هوایی لبنان را نقض كرده است.

ارتش لبنان گفت که این حملات هوایی شامل پروازهای دایره ای بر فراز مناطق مختلف لبنان است و توسط هواپیماهای شناسایی و جنگی انجام می شود.

حملات هوایی اسرائیل

اگرچه لبنان در اوایل ژانویه شکایتی را در مورد نقض مکرر حاکمیت لبنان توسط اسرائیل به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرد ، اما این نقض ها متوقف نشده است.
به ویژه ، روز دوشنبه ، ارتش اسرائیل از تحرکات قابل توجهی در امتداد مرز لبنان در مقابل شهر کافر کیلا (جنوب) خبر داد.

بر اساس گزارش های مختلف ، دو روز قبل ، نیروهای اسرائیلی در تلاش بودند تا مردی را در نزدیکی مرز جنوبی ربودند.

توجه: همیشه با اطمینان به مصونیت از مجازات ایالات متحده و متحدانش ، اسرائیلی ها با حمله به کشورهای همسایه اقدام می کنند ، شما سوریه را می خواهید ، عراق را می خواهید ، اکنون لبنان راهی مطمئن برای رویارویی با دولت جدید ایالات متحده با یک واقعه عملی. نتانیاهو روشن می کند که نقشه های خاورمیانه را مدیریت می کند و واشنگتن باید بدون تطبیق خود را منطبق کرده و دنبال کند.

منبع: تلویزیون اسپانیا

ترجمه و یادداشت: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *