[ad_1]

ترکیه و مزدوران آن زندگی را برای سوری هایی که قبلاً تحت جنگ و تحریم های 10 ساله تحت تأثیر قرار گرفته اند ، به ویژه در استان های حلب و حساکا ، غیرممکن می کنند.

در حقیقت ، برای هفتمین روز متوالی ، پمپاژ آب از ایستگاه آب آلوک در نزدیکی هساکا مسدود شده است.

محمود اوکلا ، مدیر شرکت آب Hasakeh ، او اعلام کرده است به آژانس SANA که تلاش های دولت با همکاری هلال احمر عرب سوریه و کمیته صلیب سرخ جهانی برای تأمین آب آشامیدنی و خانگی به شهروندان برای کاهش عواقب جنایت توسط اشغالگران ترکیه افزایش یافته است غیرنظامیان

وی خاطرنشان کرد: این شرکت کامیون های آب آشامیدنی را بصورت شبانه روزی در شهر هاساکا توزیع می کند ، در حالی که شهرداری کامیون هایی را تأمین می کند که آب خانگی را برای شهروندان در محل زندگی خود تأمین می کنند.

در عوض ، در حمله موشکی جدید اشغالگران ترکیه و مزدوران آن به شهر تل رفاعت ، در استان شمال حلب ، سه نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

“اشغال ترکیه و مزدوران آنها که در آزاز و عفرین مستقر بودند به شهر تل رفاعت در شمال حلب حمله کردند و در نتیجه سه نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند که برخی از آنها به طور جدی”. اطلاع دادن منابع محلی در سانا.

منابع افزودند که این حملات به خانه ها ، اموال و زیرساخت های عمومی و خصوصی نیز خسارت مادی وارد کرده است.

نیروهای اشغالگر ترکیه و مزدوران آنها که در مناطق عفرین و اعزاز در شمال حلب واقع شده اند ، اغلب با گلوله و موشک به شهر تل رفاعت حمله می کردند و تلفات و زخمی هایی را در بین مردم برجای می گذاشتند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *